خانه / دستگاه بازیافت / سازنده دستگاه بازیافت ضایعات بطری پلاستیک پت نوشابه

سازنده دستگاه بازیافت ضایعات بطری پلاستیک پت نوشابه

به نظر شما بازیافت انواع ضایعات پلاستیک نظیر بطری های پلاستیکی و پت های نوشابه و دیگر زباله های پلاستیکی چه کمکی به اقتصاد یک کشور می کند؟ با وجود شرکت های سازنده دستگاه های فرایند بازیافت در ایران، آیا خرید دستگاه های خارجی مورد تایید کارشناسان می باشد؟

زباله ها و ضایعات پلاستیکی علاوه بر اینکه چهره شهر ها و طبیعت را زشت نموده اند، جمع آوری و دفن آن ها نیز هزینه قابل توجهی برای کشور در پی دارد. این در حالی است که بازیافت آن ها با توجه به تبدیل آن ها به مواد اولیه کارخانه جات تولید پلاستیک، ضمن کم شدن زباله های پلاستیکی رها شده در شهر ها و طبیعت می تواند کمک شایانی به اقتصاد کشور و کارافرینانی که در پی بازیافت ضایعات پلاستیکی بوده اند، نماید. آیا با دستگاه های بازیافت پلاستیک آشنا هستید؟

دستگاه بازیافت ضایعات پلاستیکی

همانگونه که در دیگر مقالات بیان کردیم، دستگاه های بازیافت پلاستیک توان تولید گرانول و یا کلوخه مواد اولیه از انواع مختلف را دارند. گرانول ها مواد اولیه ای هستند که از آن ها در تولید محصولات پلاستیکی استفاده می شود. این محصولات پلاستیکی تعیین کننده ضایعات و یا زباله های پلاستیکی هستند که از آن ها در تولید گرانول استفاده شده است. از این رو برخی از زباله ها بصورت مجزا و تفکیک شده بازیافت می شوند و برخی دیگر مخلوط شده با دیگر زباله ها و ضایعات پلاستیکی.

دستگاه بازیافت بطری پت

از جمله شایع ترین انواع زباله ها و ضایعات پلاستیکی می توان به بطری های مورد استفاده در بسته بندی انواع نوشیدنی های گازدار نظیر نوشابه اشاره کرد. این بطری ها که در اصطلاح به آن ها پت نیز گفته می شود، بخش قابل توجهی از زباله های پلاستیکی که امروزه بحث بازیافت آن ها مورد توجه می باشد را به خود اختصاص داده اند. یکی از کاربرد های گرانول حاصل از بازیافت بطری پت در تولید انواع سبد میوه، سطل ها و دیگر محصولات پلاستیکی کاربردی می باشد.

دستگاه بازیافت ظروف پت

علاوه بر بطری نوشابه و دیگر نوشیدنی های گازدار، از بطری های پت در بسته بندی مایعات دیگری نیز استفاده می کنند. صایعات و زباله بطری های پلاستیکی جار و پت های بزرگ نیز امروزه به وفور دیده می شوند. معمولا اولین مرحله در فرایند بازیافت خرد کردن می باشد. که این کار توسط دستگاه آسیاب پلاستیک صورت می پذیرد.

ساخت دستگاه بازیافت پلاستیک

شرکت های متعددی هستند که در ایران انواع دستگاه های فرایند پلاستیک بویژه دستگاه های بازیافت پلاستیک را می سازند. کیفیت و قیمت فروش انواع دستگاه بازیافت ضایعات پلاستیکی ساخت شرکت های ایرانی متعادل و مناسب می باشد. ضمن اینکه خدمات پس از فروش و ضمانت نامه ای که این شرکت ها ارائه می کنند ایده آل است. از طرفی دستگاه های بازیافت ساخت شرکت های اروپایی راهی به بازار ایران ندارند و اکثر شرکت های صادر کننده ماشین آلات فرایند پلاستیک خارجی به ایران، چینی هستند. توصیه کارشناسان خرید دستگاه ایرانی می باشد.

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه بازیافت ظروف بطری پت پلاستیکی نوشابه

آیا از میزان سودآوری مالی حاصل از بازیافت انواع ظروف و نایلون میکرونی و محصولات …

دیدگاهتان را بنویسید

 
کانال تلگرام