سازنده دستگاه بازیافت مواد پلاستیک ضایعات بطری پلاستیکی

دستگاه بازیافت

آیا کیفیت دستگاه های بازیافت پلاستیک ساخت شرکت های سازنده ایرانی از کیفیت لازم برخوردار هستند؟ آیا تمامی ضایعات پلاستیکی از جمله انواع زباله بطری پلاستیکی را می توان با خرید یک دستگاه، بازیافت نمود؟

اگر با ساختار دستگاه های بازیافت نایلون و مواد پلاستیکی آشنا باشید، ساخت این دستگاه را در ایران عیر ممکن نخواهید دانست. امروزه تعدادی از شرکت های فعال در زمینه ساخت ماشین آلات فرایند پلاستیک دستگاه بازیافت مواد پلاستیکی بسیار با کیفیتی می سازند. شرکت های سازنده ایرانی از گارانتی و خدمات پس از فروش بسیار مناسبی نیز برخوردارند.

از طرفی دیگر قیمت انواع دستگاه بازیافت ضایعات پلاستیکی ایرانی در مقایسه با ماشین آلات تقریبا مشابه چینی بسیار پایین تر می باشد. بنابراین توصیه می شود دستگاه بازیافت را از شرکت های سازنده ایرانی نظیر راد ماشین تهیه کنید.

دستگاه بازیافت ضایعات پلاستیکی

ضایعات پلاستیکی که توسط دستگاه های مذکور بازیافت می گردند معمولا از مواد اولیه مختلفی تولید شده اند. در قالب موارد برای مصارف عمومی نظیر تولید سبد میوه نیاز به تفکیک ضایعات و زباله های پلاستیکی برای انجام عمل بازیافت نمی باشد. اما برای بازیافت برخی از ضایعات پلاستیکی نظیر بطری ممکن است که تفکیک مدنظر باشد.

انواع گرانول های بادی معمولا از مواد آسیاب شده ضایعات بطری پلی اتیلن و دبه های پلاستیکی توسط این ماشین آلات تولید می گردند. فروش گرانول بادی می تواند سود آوری قابل ملاحظه ای در پی داشته باشد. یکی دیگر از گرانول های پرمصرفی که توسط دستگاه بازیافت پلاستیک تولید می شود، گرانول سبد میوه می باشد.

دستگاه بازیافت بطری نوشابه

از جمله ضایعات و زباله های پلاستیکی شایع می توان به انواع بطری پلاستیکی بویژه بطری نوشیدنی های گازدار از جمله نوشابه اشاره نمود. با وجود اینکه سیلندر ماردون اکسترودر دستگاه های بازیافت پلاستیک بگونه ای استفاده میشوند که توان بازیافت انواع ضایعات را داشته باشند، برای بازیافت بطری نوشابه بطور اختصاصی می توان از سیلندر ماردون های مخصوص نیز در ساخت دستگاه بازیافت استفاده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید