سازنده کولینگ تاور مدار باز فایبرگلاس مکعبی

کولینگ تاور

<strong>کولینگ تاور مدار باز از جنس فایبرگلاس و شکل هندسی مکعبی یکی از بهترین های برج خنک کننده است که سازنده های ایرانی و خارجی فراوانی دارد.

کولینگ تاور یا همان برج خنک کننده یک دستگاه مفید و البته الزامی در همه کارگاه های صنعتی و شیمیایی است که نبود آن منجر به خسارت های جبران ناپذیر می شود.

کاربرد برج خنک کننده

اگر یکی از مدیران یا سرمایه گذاران کارگاه صنعتی و شاید شیمیایی هستید و سروکار شما با دستگاه های هیدرولیکی است. اگر محیط کار و صنعت شما با گرمای زیادی دست و پنجه نرم می کند! و اگر آشنایی نسبی با راه حل خنک کردن محیط کاری دارید و در خرید خود شک و شبهه دارید می توانید روی مشاوره و فروش کولینگ تاور مدار باز یا هر نوع برج خنک کننده روی ما حساب کنید.

 

 

در این مطلب به شرح و توضیحاتی در حیطه این دستگاه مهم می پردازیم تا به شما این اطمینان را بدهیم راه حل درست برای حل مشکل دمای بالا در حیطه صنعت و حتی مجتمع های مسکونی یا بیمارستان ها و … استفاده از برج خنک کننده است.

شاید از خود بپرسید یک برج خنک کننده یا کولینگ تاور چه کاربردهایی دارد؟ درچه جاهایی از آن می توان استفاده کرد؟ یا در کجا می توان نصب کرد؟ به طور خلاصه می توان گفت هر جا نیاز به خنک کردن آب باشد نیاز به استفاده از یک برج خنک کننده هم هست.

سیستم های تهویه مطبوع، واحد های صنعتی، نیروگاه های تولید انرژی از نمونه مواردی هستند که تجهیزات این واحد ها توسط آب خنک می شوند و آبی که در این پروسه گرم می شود دوباره برای خنک شدن باید به کولینگ تاور باز گردد.

 

 

کار پایین آوردن دما و پمپ آب به چرخه مهم ترین کاربرد برج خنک کننده است.  باید بدانید که کولینگ تاور در انواع مختلفی ساخته می شود که البته همه آنها نحوه کار تقریبا یکسانی دارند و در بیشتر موارد اجزای یکسانی هم دارند. دو نوع مهم کولینگ تاورها، کولینگ تاور مدار باز و کولینگ تاور مدار بسته هستند.

مهم ترین قسمت کولینگ تاور مدار باز، فن ها هستند که وظیفه ایجاد جریان هوا را دارند.

ما در این حیطه تجربه فراوانی داریم و می توانیم شما را در انتخاب مناسب و اقتصادی کمک کنیم.

کولینگ تاور مدار باز

پرکاربردترین برج خنک کننده یا کولینگ تاور در کل دنیا نوع برج خنک کننده مدار باز است.
طراحی خوب با راندمان بالا و هزینه مناسب نسبت به کاربرد مهم ترین عامل استقبال فراوان از برج خنک کننده مدار باز است.

 

 

کولینگ تاور مدار باز، مصرف آب را در فرایند خنک کردن کاهش می دهد. فن در قسمت بالای کولینگ تاور مدار باز، جریان هوا ایجاد می کند و آب داخل کولینگ تاور مدار باز اسپری می شود تا عمل خنک سازی انجام شود.
با این کار قسمتی از آب تبخیر می شود و دما کاهش میابد.
گفتنی است کولینگ تاور مدار باز طراحی ساده ای دارند، اما می توان کارهایی کرد که استفاده از انرژی بهتر انجام شود و تعمیر و نگهداری ساده تر شود.


برج خنک کننده فایبرگلاس

کار برج خنک کننده مثل زمانی است که بدن انسان در حالت گرمای زیاد در معرض باد خنک کولر قرار بگیرد. این حالت برای محیط و دستگاه های صنعتی و شیمیایی اتفاق میفتد.

تکنولوژی روز به روز در حال تغییر است، کولینگ تاور مدار باز نیز با قرار دادن آب گرم در معرض جریان هوا و بخار کردن مقداری از آب، دما را کاهش می دهد. به طور کلی کولینگ تاورها برای خنک کردن و گردش آب مورد استفاده قرار می گیرند.

 

ما به شما پیشنهاد می دهیم یک بار هزینه کنید و یک استفاده موثر و کارآمد برای طولانی مدت داشته باشید. برج خنک کننده فایبرگلاس این کار را برای شما انجام می دهد. با کارشناسان ما تماس بگیرید تا مزایای این دستگاه را برای شما شرح دهند.

سازنده کولینگ تاور

کولینگ تاور از مهم ترین دستگاه های به اصطلاح تولید سرما در صنایع مختلف و همچنین سیستم های تهویه مطبوع در سراسر دنیا به شمار می آید. به همین دلیل هم شرکت های معتبر در این حوزه به طراحی و تولید این دستگاه پر کاربرد می پردازند.
معتبرترین کشورهایی که زمینه تولید دستگاه کولینگ تاور مدار باز یا مدار بسته فعالیت می کنند کشورهایی مثل ترکیه، ژاپن، ایتالیا و آمریکا هستند.

این شرکت ها با به کارگیری علوم مهندسی و برسی نیازهای بروز مشتریان همیشه در حال ارتقا کیفیت و بهتر کردن راندمان برج خنک کننده برند خود هستند تا گوی سبقت را از دیگری بربایند. این تلاش شرکت های سازنده کولینگ تاور را در بازار مشاهده می کنیم که در صنعت ساخت و تولید برج خنک کننده پیشرفت های بسیاری کرده اند.

 

در کشور ما نیز که یک کشور صنعتی و البته رو به رشد است استفاده از برج خنک کننده بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل تحقیق و انتخاب یک شرکت سازنده کولینگ تاور معتبر که بهترین طراحی را داشته باشد و خدمات کافی ارائه دهد برای واحدهای فنی بسیار مهم است.

شرکت های ایرانی نیز که از نیازهای واحد های صنعتی داخلی آگاهی دارند همگام با بزرگترین طراحان، تولیدکنندگان و سازندگان برج خنک کننده و با بهره گیری از دانش بروز مهندسی و البته رفع نواقص تولیدات پیشین در عرصه تولید و ساخت برج خنک کننده پیشرفت های چشم گیری داشته اند.
استفاده از برج های خنک کننده تولید داخل نیز صرفه اقتصادی دارد و خدمات پس از فروش مناسبی را ارئه می دهد.

 

شرکت های داخلی نیز طراحی کولینگ تاور مدار باز یا مدار بسته را با هدف کاهش مصرف آب انجام می دهند. البته این هدف در بهره وری دستگاه و کیفیت کاری دستگاه نباید تاثیرگذار باشد.
به همین دلیل است که طراحی های مدرن و به صرفه اقتصادی در دستور کار شرکت های سازنده داخل و خارج از کشور قرار گرفته است.
به تجربیات ما اعتماد کنید و از نظر مشاورین ما استفاده کنید. برای خرید درست و صحیح این دستگاه مهم باید از خبرگان این کار کمک گرفت. ما نیز با نیاز سنجی واحد صنعتی شما بهترین دستگاه را برای حل مشکل پیشنهاد خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید