فروش دستگاه تزریق پلاستیک بادی دبه خیارشور

دستگاه پلاستیک بادی

فروش دستگاه تزریق پلاستیک بادی برای تولید چه محصولاتی صورت می پذیرد؟ آیا با دستگاه تزریق پلاستیک بادی و سایر ادوات خط تولید دبه خیارشور آشنا هستید؟ به نظر شما قیمت و شرایط فروش این دستگاه ها چگونه است؟

خط تولید دبه خیارشور شامل تجهیزاتی نظیر آسیاب، موادکش، چیلر خنک کننده، برج خنک کننده و … است. اصلی ترین عضو در این خط تولید دستگاه تزریق پلاستیک بادی می باشد. دستگاه پلاستیک بادی که در خط تولید دبه خیارشور مورد استفاده قرار می گیرد، معمولا دستگاه بادی ۲۰ لیتری می باشد.

دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری

دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری شرکت راد ماشین که به جک و محفظه انباری مجهز می باشد در بسیاری از خطوط تولید دبه و مخازن کاربرد دارد. این دستگاه هم بصورت نیمه اتوماتیک و هم اتوماتیک طراحی و ساخت می شود. از جمله مهم ترین کاربرد های دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری می توان به تولید دبه خیارشور، دبه آب ۲۰ لیتری و همچنین انواع گالن سوخت ۲۰ لیتری و … اشاره نمود.

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک بادی

محصولی که دستگاه پلاستیک بادی تولید می کند، در قیمت فروش آن بسیار موثر می باشد. هر اندازه حجم دبه یا بطری تولیدی بیشتر باشد، دستگاه تزریق پلاستیک بادی نیازمند واحد اکسترودر دارای ظرفیت مواد دهی بیشتر و واحد گیره بزرگتر و همچنین واحد هیدرولیک قدرتمند تر است. دستگاه تزریق بادی کاربردی در خط تولید دبه خیارشور همانگونه که بیان شد، در زمره دستگاه های بادی نسبتا گران قیمت می باشد. راد ماشین شرایط فروش مناسبی برای مشتریان و صنعتگران خوش حساب وضع کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید