فروش دستگاه تزریق پلاستیک بادی دست دوم ۲۰ لیتری

دستگاه پلاستیک بادی

ارزانی دلیل اصلی فروش دستگاه تزریق پلاستیک بادی دست دوم می باشد. دستگاه بادی انواع مختلفی دارد که مهم ترین آن ها دستگاه بادی ۲۰ لیتری و دستگاه بادی ۴ لیتری می باشند. آیا با کاربرد این ماشین آلات آشنا هستید؟

امروزه خرید و فروش ماشین آلات صنعتی دست دوم رونق خاصی دارد. از جمله این ماشین آلات می توان به دستگاه تزریق پلاستیک بادی نیز اشاره نمود. می توان ارزان قیمت بودن را دلیل اصلی این امر دانست. اما کارافرینان و صنعتگران در خرید دستگاه تزریق بادی دست دوم باید به نکاتی که در ادامه بیان می شوند، توجه نمایند.

دستگاه های بادی دست دوم معمولا سیستم های کنترلی نوین اعم از پی ال سی، پاریزون و … را ندارند. این دستگاه ها مجهز به کنترل کنتاکتوری قدیمی هستند. ماشین آلات بادی دست دوم از نظر مواد دهی و سلامت سیلندر ماردون شرایط خوبی ندارند. و مهم تر از همه اینکه بمانند دستگاه های نو از گارانتی و خدمات پس از فروش مناسبی برخوردار نیستند. بطور کلی خرید دستگاه تزریق بادی دست دوم مورد تایید نیست مگر ماشین آلاتی نظیر دستگاه نشان داده شده در فیلم زیر که در حال کار بوده و بتوان از سلامت آن ها اطمینان حاصل نمود. همچنین دستگاه های اورهال شده توسط شرکت های معتبر نیز می توانند برای خرید مناسب باشند.


 

دستگاه بادی تزریق اورهال شده

راد ماشین انواع دستگاه های بادی پلاستیک دست دوم را خرید نموده و با تعمیر و تعویض قطعات، آن ها را تا ۹۰ الی ۹۵ درصد نو می کند. دستگاه های بادی اورهال شده راد ماشین از گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش بیش از ۱۰ سال همانند ماشین آلات نو برخوردار هستند. در واقع خرید دستگاه بادی اورهال شده راد ماشین بمانند خرید دستگاه بادی نو و مجهز به سیستم های کنترلی نوین است اما با قیمتی بسیار پایین تر.

دستگاه بادی تزریقی

دستگاه بادی تزریقی که در انواع ۱۰ و ۲۰ لیتری در گذشته طراحی و ساخت می شد، با توجه به اینکه سرعت تولید قابل قبولی دارد، طرفداران بسیار زیادی در میان فعالات تولید ظروف بادی جذب نموده است. اما امروزه با وجود سیستم انباری دیگر دستگاه های بادی تزریقی ساخت نمی گردند.

از این رو بسیاری از قدیمی های بازار پلاستیک در پی خرید دستگاه بادی تزریقی دست دوم هستند. به این عزیزان خرید دستگاه های ۱۰ و ۲۰ لیتری اورهال شده شرکت راد ماشین را توصیه می کنیم.

دستگاه تزریق بادی ۲۰ لیتری

امروزه بسیاری از ظروف بادی که در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند با استفاده از دستگاه تزریق بادی ۲۰ لیتری تولید می گردند. گالن پلاستیکی ۱۰ و ۲۰ لیتری سوخت، ظروف بزرگ مواد شوینده و شیمیایی، دبه آب و … از جمله محصولاتی هستند که توسط دستگاه تزریق بادی ۲۰ لیتری تولید می شوند.

دستگاه های بادی ۲۰ لیتری اورهال شده شرکت راد ماشین با نصف قیمت ماشین آلات نو ساخت همین شرکت به فروش می رسند. اما همانند دستگاه های نو یک سال گارانتی شده و امکان دریافت خدمات پس از فروش ۱۰ ساله را نیز دارند.

دستگاه تولید دبه ماست

دب ماست یکی از پر فروش ترین محصولاتی است که با استفاده از دستگاه بادی چهار لیتری تولید می گردد. بطور کلی دستگاه های بادی پلاستیک در تولید ظروف بسته بندی لبنیات از جمله دبه ماست کاربرد فراوانی دارند. معمولا دستگاه بادی ۴ لیتری راد ماشین مجهز به سیستم پرت کن، ربات و کانوایر می باشند که به طور اتوماتیک فرایند تولید را به انجام می رسانند. اما بسته به نیاز مشتری، برخی از دستگاه ها بصورت نیمه اتوماتیک ساخت می شوند.

قیمت دستگاه تولید دبه به ابعاد محصول قابل تولید و نیز ظرفیت مواد دهی واحد اکسترودر آن بستگی دارد. معمولا فروش دستگاه تولید دبه پلاستیکی با قیمت متفاوتی توسط شرکت های مختلف صورت می گیرد. به نظر شما دلیل اختلاف قیمت در فروش دستگاه ساخت دبه پلاستیکی چیست؟ شما می توانید نظرات خود را از طریق بخش دیدگاه ها برای ما بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید