فروش دستگاه تزریق پلاستیک بادی ۲۰ لیتری

دستگاه پلاستیک بادی

دستگاه تزریق پلاستیک بادی ۲۰ لیتری چه کاربرد هایی دارد؟ چه عواملی در تعیین قیمت فروش دستگاه های بادی موثر می باشند؟

دسگاه تزریق پلاستیک بادی با ظرفیت مواد دهی و ابعاد قالب خور گیره مختلفی در ایران طراحی و ساخت می شود. از این رو دستگاه پلاستیک بادی که برای تولید قطعات پلاستیکی کوچک بکار می رود را نمی توان در خط تولید ظروف بادی بزرگ استفاده نمود.

از جمله محصولاتی که با استفاده از دستگاه پلاستیک بادی تولید می شوند می توان به انواع دبه ماشت، دبه ترشی، دبه سرکه، دبه خیارشور، دبه آب، گالن های سوخت، دبه مواد شیمیایی، دبه و ظروف مواد شوینده، قطره چکان، شیشه شیر نوزاد، قطعات پلاستیکی کاربردی در ساخت تخت، لوازم آزمایشگاهی و بیمارستانی، سرسره، انواع بشکه های پلاستیکی و لوازم بازی مورد نیاز در پارک ها و بسیاری دیگر اشاره نمود. در ادامه به تشریح برخی از این خطوط تولید خواهیم پرداخت.

خط تولید دبه پلاستیکی

دبه پلاستیکی مدت هاست که بعنوان ظرف بسته بندی در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. صنایع تولید لبنیات و بویژه ماست، صنعت تولید انواع مواد شوینده نظیر مایع دستشویی، ظرفشویی، جرم گیر ها و سایر انواع شوینده در سایز های مختلف، صنعت تولید مایعات شیمیایی نظیر تینر و همچنین صنایع تولید آب اکسیژنه بسیاری دیگر از دبه های پلاستیکی در سایز های مختلف برای بسته بندی محصول تولیدی خود استفاده می کنند. همانگونه که می دانید، حجم دبه و وزن آن در تعیین مشخصات دستگاه بادی و قیمت فروش آن موثر می باشند.

دستگاه تولید دبه ماست

دبه ماست دو لیتری است. اما وزن محصول و ضایعات آن به اندازه ای است که برای تولید آن نیاز به دستگاه بادی ۴ لیتری و یا بالاتر می باشد. سرعت کار خط تولید دبه ماست به شدت به میزان خنکی دستگاه تزریق پلاستیک بادی و قالب وابسته می باشد. از این رو چیلر و یا کولینگ تاور مناسبی باید در این خط تولید بکار گرفته شوند. دستگاه بادی چهار لیتری یکی از پرکاربرد ترین ماشین آلات تزریق پلاستیک بادی بشمار می آید.

دستگاه تولید دبه خیارشور

خط تولید دبه خیارشور را معمولا با دستگاه بادی ۲۰ لیتری تجهیز می نمایند. زیرا دبه خیارشور در سه سایز ۱۲، ۱۵ و ۱۷ لیتری به فروش می رسد. و دستگاه بادی ۲۰ لیتری می تواند با تعویض قالب به منظور تولید تمامی انواع دبه خیارشور بکار رود. دستگاه بادی ۲۰ لیتری کاربرد های دیگری نیز دارد. از جمله موارد کاربرد این دستگاه می توان به انواع دبه ۱۰ و ۲۰ لیتری آب و گالن های سوخت اشاره نمود.

خط تولید گالن پلاستیکی

دیگر موارد کاربرد مهم دستگاه تزریق پلاستیک بادی را می توان در انواع خط تولید گالن های پلاستیکی جست و جو نمود. گالن پلاستیکی مصرف صنعتی دارد. بعنوان مثال گالن سوخت ۲۰ لیتری، گالن های کاربردی در صنعت تولید و بسته بندی روغن های صنعتی و موارد مشابه. گالن پلاستیکی می تواند در حجم های بالاتر تولید گردد. بعنوان مثال گالن ۶۵ لیتری آب اکسیژنه که وزن قابل توجهی دارد توسط دستگاه تزریق پلاستیک بادی نسبتا گران قیمتی تولید می گردد.

دستگاه تولید گالن ۲۰ لیتری

بسته بندی روغن های صنعتی نظیر روغن موتور، روغن های خوراکی، انواع مواد شوینده خانگی، انواع اسانس ها و همچنین لبنیات و … در حجم های بالا معمولا نیازمند گالن ۲۰ لیتری می باشد. گالن ۲۰ لیتری نیز همانند دبه خیارشور با دستگاه بادی ۲۰ لیتری تولید می گردد. یکی از ویژگی های دستگاه بادی ۲۰ لیتری که منجر به تولید محصولات با کیفیت با سرعت مناسب می شود، سیستم انباری می باشد.

دستگاه تولید بشکه پلاستیکی

بشکه پلاستیکی دیگر محصولی است که می توان با دستگاه تزریق پلاستیک بادی آن را تولید نمود. از آنجایی که بشکه نیز انواع مختلفی دارد، خط تولید بشکه پلاستیکی ممکن است با دستگاه های بادی متنوعی تجهیز گردد. این محصول نیز برای بسته بندی لبنیات و سایر مایعات خوراکی و صنعتی بکار می رود.

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک بادی

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چگونه قیمت فروش دستگاه های تزریق پلاستیک بادی محاسبه می شود؟ مشخصه های ظاهری محصولات پلاستیکی بادی در تعیین نوع دستگاه موثر هستند. مشخصه هایی نظیر حجم، وزن خالص و ابعاد مهم ترین پارامتر های هر محصول تولیدی با دستگاه های تزریق پلاستیک بادی بشمار می آیند.

دستگاه پلاستیک بادی بایستی ظرفیت مواد دهی بیشتر از وزن محصول و ضایعات احتمالی آن داشته باشد. همچنین قالب محصول باید در قالب خور گیره دستگاه بادی جای بگیرد. بدیهی است که دستگاه تزریق پلاستیک بادی با قابلیت مواد دهی بیشتر با سیلندر ماردون قدرتمند تر و موتور گیربکس گران قیمت تری ساخت شده است از این رو قیمت فروش بیشتری در مقایسه با ماشین آلات ضعیف خواهد داشت. از طرفی هر اندازه گیره دستگاه بزرگتر باشد هزینه ساخت و در نتیجه قیمت فروش آن نیز بالاتر می رود.

دیدگاهتان را بنویسید