فروش دستگاه تزریق پلاستیک ۵۵۰ ۷۰۰ ۸۵۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک

فروش دستگاه تزریق پلاستیک دارای سیستم های کنترولر و هیدرولیک نوین سرعت تولید محصولات پلاستیکی را افزایش داده است. قدمت دستگاه تزریق پلاستیک را شاید بتوان تا بیش از ۱۰۰ سال نیز تخمین زد. اما نمونه های اولیه دستگاه تزریق پلاستیک تفاوت های بسیار زیادی با ماشین آلات نوین تزریق پلاستیک داشته اند. امروزه فروش دستگاه تزریق پلاستیک برای تولید انواع محصولات پلاستیکی بسته به وزن، ابعاد، جنس و … بصورت تخصصی صورت می پذیرد. بعنوان مثال دستگاه ۵۵۰ تن، دستگاه ۷۰۰ تن و دستگاه ۸۰۰ تن که نسبتا گران قیمت هستند برای تولید برخی محصولات پلاستیکی نسبتا سنگین و بزرگ بکار می روند.

فروش دستگاه تزریق پلاستیک

ما در راد ماشین انواع دستگاه تزریق پلاستیکی چینی از قدرت گیره ۷۰ الی ۲۶۸۰ تن و نیز دستگاه های ایرانی با کیفیت از ۱۰۰ الی ۱۸۰۰ تن را به فروش می رسانیم. مشتریان ما قالبا از کشور های خاور میانه، آسیای مرکزی و نیز کشور های آفریقایی هستند. اینکوترم های EXW، FOB و CFR سه ترم اصلی هستند که  برای فروش دستگاه تزریق پلاستیک در سراسر جهان توسط شرکت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت رادماشین نیز همانند دیگر شرکت های معتبر آماده تحویل دستگاه تزریق پلاستیک در بندر مبدا و نیز مقصد به مشتریان خود می باشد. معمولا نحوه مبادله پول در فروش دستگاه تزریق پلاستیک همانند بسیاری از کالاهای دیگر بصورت T/T می باشد.

امروزه برخی از دستگاه های تزریق پلاستیک با توجه به کاربرد هایی که دارند می توان در زمره پر فروش تریم ماشین آلات تزریق پلاستیک بشیمار آورد. از جمله این موارد می توان به دستگاه تزریق پلاستیک ۵۵۰ تن، دستگاه تزریق پلاستیک ۷۰۰ تن و نیز دستگاه تزریق پلاستیک ۸۵۰ تن اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید