فروش دستگاه تولید دوخت نایلون نایلکس و پرفراژ

دستگاه دوخت نایلون

خط تولید نایلون و نایلکس دارای چه دستگاه هایی است؟ تفاوت ساختاری دستگاه های دوخت نایلون و پرفراژ آن چیست؟ قیمت فروش این دستگاه ها چه تفاوتی با یکدیگر دارد؟ کاربرد دستگاه های مذکور در کدام خطوط تولید می باشد؟

خط تولید نایلون و نایلکس که در صنعت پلاستیک از جمله سود آور ترین خطوط تولید بشمار می آید، دارای دستگاه های صنعتی است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. دستگاه های کاربردی در خط تولید نایلون و نایلکس از نظر ساختار و کاربرد با یکدیگر متفاوت هستند. از این رو برخی از ماشین ساز ها فقط به ساخت نمونه خاصی از آن ها می پردازند.

دستگاه تولید رول نایلون

نایلون یا نایلکس در عرض ها و ضخامت متنوع و با کاربرد مختلف تولید می گردد. دستگاه تولید نایلون زباله، فریزر، و یا دسته دار از نظر مشخصات و قیمت تقریبا یکسان می باشند. هر اندازه ضخامت و عرض نایلون تولیدی بالاتر رود، قیمت فروش دستگاه تولید رول نایلون نیز افزایش می یابد. سرعت کار دستگاه تولید نیز بسته به نوع محصولی که تولید می کند متفاوت است.

برای نمونه دستگاه تولید نایلون اگر با قالب نایلون زباله تجهیز گردد ظرفیتی حدود 50 کیلو در ساعت خواهد داشت. در شرایطی که تولید نایلکس با سرعت ساعتی 35 کیلو گرم میسر است.

دستگاه دوخت نایلون و نایلکس

علاوه بر دستگاه تولید نایلون رولی دیگر ماشین صنعتی که در خط تولید نایلون و نایلکس بکار می رود، دستگاه دوخت و برش می باشد. دستگاه دوخت و برش نایلون به منظور تولید انواع نایلون فریزر و زباله بصورت برش خورده و پاکتی و نیز انواع نایلکس دسته دار بکار می رود.

دستگاه دوخت نایلون در انواع یک و دو طبقه و با قابلیت دوخت و برش نایلون و نایلکس عرض 80 و 100 سانتی متر توسط شرکت های مختلف طراحی و ساخت می گردد. برخی از مشتریان در تماس های تلفنی بیان می کنند که دستگاه دوخت از شرکتی دیگر خریداری نموده اند اما فقط برای دوخت نایلکس از آن استفاده می کنند. از آنجایی که دوخت نایلون سخت تر از نایلکس است این دستگاه ها برای دوخت نایلون به مشک برمی خورند.

دستگاه دوخت نایلون و نایلکس راد ماشین مشکلات ماشین آلات سایر شرکت ها را نداشته و با کیفیت بالا انواع محصولات را از نایلون و یا نایلکس می تواند دوخت و برش بزند. تصویر و فیلم این دستگاه را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.


دستگاه دوخت و پرفراژ نایلون

موارد استفاده دستگاه دوخت و پرفراژ عبارت انداز خط تولید کیسه فریزر و زباله بصورت رولی و خط تولید سفره یکبار مصرف.

دستگاه دوخت و پرفراژ نیز در انواع نیمه اتوماتیک و اتوماتیک طراحی و ساخت می گردد. دستگاه دوخت و پرفراژ اتوماتیک سرعت عملکرد کمتری نسبت به ماشین آلات نیمه اتوماتیک دارد اما دیگر نیازمند اپراتور دائمی برای کار نمی باشد. تصویر یک نمونه دستگاه دوخت و پرفراژ اتوماتیک در ادامه آمده است.

علاوه بر دستگاه های تولید، دوخت و پرفراژ انواع نایلون و نایلکس سایر دستگاه های صنعتی که برای تولید نایلون بکار می روند نیز توسط راد ماشین ساخت و فروش می گردند. دستگاه تولید نایلون عریض و دستگاه تولید سلفون از جمله این موارد بشمار می آیند.

دیدگاهتان را بنویسید