فروش دستگاه ظروف یکبار مصرف دست دوم کاغذی

دستگاه ظروف یکبار مصرف

دستگاه ظروف یکبار مصرف دست دوم برای تولید ظروف کاغذی، بیشتر از نوع دست اول آن فروش دارد. از این رو توصیه می شود تولیدکنندگانی که به دنبال راه اندازی خط تولید ظروف کاغذی هستند، حتما از مشاوره های رادماشین استفاده کنند.

مزیت ظروف کاغذی نسبت به ظروف پلاستیکی بسیار زیاد است؛ از جمله

  • اثرات منفی ظروف به مواد داخل آن نفود نمی کند
  • ظروف کاغذی دوام بالایی نسبت به ظروف پلاستیکی دارند
  • محدودیتی در شکل و شمایلی که می توان به ظروف کاغذی داد وجود ندارد.
  • چاپ تبلیغات روی ظروف کاغذی بسیار راحت بوده و امکان معرفی برندها را میسر می کند

و چندین دلیل دیگر که نیازمند مقالات تخصصی می باشد. لذا تولیدکنندگانی که مایل به ورود در این صنعت هستند، از میان خط تولیدها اول از همه سراغ تولید ظروف کاغذی می روند. اما گران بودن دستگاه های خط تولید ظروف کاغذی، سبب شده تا خیلی ها به دنبال دستگاه ظروف یکبار مصرف دست دوم باشند.

روند عملکرد خط تولید ظروف کاغذی یکبار مصرف

در روند تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی، دستگاه های زیادی به کار گرفته نمی شوند. ورق های کاغذی کاملا وارداتی بوده و چاپ آنها نیز بصورت مجزا خارج از خط تولید ظروف انجام می شود. از این رو تنها فرم دادن به کاغذها بر عهده تولیدکننده خواهد بود. لذا تنها دستگاهی که کاربرد دارد، دستگاه فرمینگ ظروف می باشد.

این دستگاه براساس قالب، کاغذها را به فرم محصول نهایی تولید و استخراج می کند. بعنوان مثال اگر قالب لیوان روی دستگاه نصب شود، کاغذها به لیوان تبدیل می گردند؛ براساس راندمان دستگاه و سرعت تولید، تعداد مشخصی لیوان در یک زمان مشخص تولید شده و در نهایت نیز با یک دستگاه جمع کننده، شکل نهایی به محصول مورد نظر القا می شود.

فروش دستگاه ظروف یکبار مصرف دست دوم

دستگاه فرمینگ ظروف کاغذی ذاتا گران قیمت است و فاکتورهای زیادی در تعیین قیمت آن موثر هستند. از این رو فروش دستگاه ظروف یکبار مصرف دست دوم این روزها بسیار داغتر از دستگاه های نو می باشد. خریداران و افراد خواهان خط تولید ظروف کاغذی نیز بیشتر به دنبال دستگاه های دست دوم می گردند.

شرکت رادماشین این شرایط را برای شما خریداران عزیز فراهم نموده است تا بتوانید با سرمایه کمتری، خط تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی را راه اندازی نمایید. شرایط خرید دستگاه ظروف یکبار مصرف دست دوم از این شرکت، همانند شرایط ارائه شده برای دستگاه های نو می باشد.

خدمات پس از فروش از جمله تعمیر و عیب یابی برای تمامی دستگاه ها وجود دارد و با خیال راحت می توانید نسبت به راه اندازی خط تولید اقدام نمایید. جهت دریافت مشاوره های لازم و اخذ لیست قیمت دستگاه های دست دوم، می توانید با مسئولین فروش ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید