فروش دستگاه ظروف یکبار مصرف پلاستیکی pp و گیاهی

دستگاه ظروف یکبار مصرف

شرکت رادماشین در فروش دستگاه ظروف یکبار مصرف پلاستیکی pp و گیاهی، قیمت های ویژه ای را برای خط تولید این محصولات در نظر گرفته است. جهت دریافت مشاوره های لازم و قیمت برآوردی دستگاه ها می توانید با مسئول فروش شرکت در ارتباط باشید.

ظروف یکبار مصرف در نوع خود کاربردهای بسیار فراوانی دارند. این روزها تقریبا هر سفره ای و هر مکانی مزین به این لوازم هستند. لذا هرچقدر تنوع طرح و رنگ و جنس ظروف یکبار مصرف بالاتر رود، گستردگی کاربرد آنها نیز بیشتر می شود.

این تنوع را در جنس محصولات یکبار مصرف به راحتی می توان دید. امروزه ظروف یکبار مصرف در ۴ جنس زیر تولید می شوند:

  • ظروف یکبار مصرف پلاستیکی
  • ظروف یکبار مصرف گیاهی
  • ظروف یکبار مصرف آلومینیومی
  • ظروف یکبار مصرف کاغذی

اما علیرغم این تنوع، بیشترین تولید مربوط به ظروف پلاستیک و گیاهی می باشد. پلاستیکی از همان بدو استارت این صنعت وجود داشت و ظروف گیاهی نیز این روزها بازاری بس داغ و پر جنب و جوش را تجربه می کنند.

تفاوت دستگاه ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و گیاهی

دانستیم که ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و گیاهی، پر مصرف ترین ظروف بازار هستند و در عین حال بیشترین تولید را نیز دارند. اما وجه تمایز این دو جنس از ظروف در چیست؟

تفاوت در مواد اولیه به کار رفته در تولید آنها می باشد و بس. هیچ چیز دیگری در روند تولید این ظروف متمایز از هم نیستند!

حتی دستگاه ها نیز مشابه هم هستند. شاید همین امر سبب شده تا فروش این مدل ظروف بالاتر از همه باشد. از طرفی فروش دستگاه ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و گیاهی نیز به تبع همین تشابه خط تولید، بالاتر از بقیه است.

دستگاه ورق ساز، دستگاه ترموفرمینگ و دستگاه جمع کننده، سه جزء تشکیل دهنده خط تولید ظروف پلاستیکی و گیاهی می باشد. فقط مواد اولیه برای تولید ورق و محصول متفاوت است. در تولید ظروف پلاستیکی از پلی پروپیلن یا به اختصار pp استفاده می شود.

در ظروف یکبار مصرف گیاهی برای اینکه در محیط قابل تجزیه باشند، علاوه بر pp از نشاسته ذرت نیز بهره می برند. مابقی کارها توسط سه دستگاه مذکور و به شکلی یکسان انجام می شود.

قیمت فروش دستگاه ظروف یکبار مصرف pp

فروش دستگاه ظروف یکبار مصرف pp به این جهت که در تولید دو محصول متفاوت پلاستیکی و گیاهی کاربرد دارد، بیشتر از دستگاه های تولید ظروف کاغذی و آلومینیومی است. لذا تعیین قیمت مشخص برای آنها کمی سخت می باشد.

نو یا دست دوم بودن دستگاه می تواند در قیمت فروش آن موثر واقع شود. موارد دیگری از جمله سرعت تولید، راندمان دستگاه، ابعاد و وزن دستگاه و … نیز در تعین قیمت فروش دستگاه ظروف یکبار مصرف تاثیرگذار هستند.

از طرفی سرمایه تولیدکننده برای راه اندازی یک خط تولید نیز شایان توجه است. از این رو هر دستگاه راندمان تولید و قیمت خاص خودش را دارد. پس بهتر است قبل از خرید از یک مشاور تخصصی کمک های لازم را گرفت.

مسئولین فروش شرکت رادماشین در امر خرید و فروش دستگاه ظروف یکبار مصرف، راهنمای شما هستند. شما می توانید با آنها ارتباط بگیرید و پس از اخذ اطلاعات لازم و با توجه به شرایط خودتان، اقدام به راه اندازی خط تولید خود نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید