فروش دستگاه نایلون سازی خط تولید کیسه زباله

دستگاه نایلون

به نظر شما چند نوع دستگاه نایلون سازی ساخت ایران وجود دارد؟ خط تولید انواع کیسه فریزر و زباله شامل چه دستگاه هایی می گردد؟ تولید نایلون زباله بیمارستانی بزرگ نیازمند خرید کدام دستگاه ها می باشد؟

امروزه انواع دستگاه نایلون سازی نظیر ماشین آلات تولید، دوخت و پرفراژ در ایران ساخت می گردند. قیمت این ماشین آلات متاثر از عرض و ضخامت محصول تولیدی می باشد. برای نمونه دستگاه نایلون سازی و دوخت کیسه زباله عض 80 سانتی متر ارزان قیمت تر از ماشین آلات دوخت و تولید نایلون عرض 1 متر می باشند.

خط تولید کیسه زباله

خط تولید کیسه زباله شامل دستگاه تولید رول نایلون و دستگاه دوخت و برش نایلون می گردد. همانگونه که بیان شد عرض نایلون تولیدی در قیمت دستگاه های مذکور موثر می باشد. از این رو دستگاه تولید رول نایلون مناسب برای تولید کیسه زباله با عرض های 80 و 100 سانتی متر و حتی بالا تر و دستگاه های دوخت نیز با عرض ها و تعداد طبقات مختلف طراحی و ساخت می گردند.

خط تولید کیسه زباله رولی

کیسه زباله رولی همانند کیسه فریزر رولی نیازمند دستگاه پرفراژ نایلون در خط تولید می باشد. در واقع بهتر است به این دستگاه، دستگاه دوخت و پرفراژ نایلون گفته شود. زیرا می تواند انواع نایلون را تا زده و در طول های مختلف دوخت نموده و پرفراژ نماید. دستگاه دوخت و پرفراژ راد ماشین در خط تولید انواع کیسه فریزر و زباله رولی بکار می رود.

دستگاه تولید کیسه زباله بیمارستانی

کیسه های زباله بیمارستانی نسبت به نایلون های زباله معمولی از ابعاد بزرگتری برخودارند. از این رو ماشین آلاتی که برای تولید آن ها بکار می روند از نظر مشخصات و قیمت متفاوت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید