فروش دستگاه پلاستیک بادی تزریقی قربانی تولید دبه

دستگاه پلاستیک بادی

دستگاه پلاستیک بادی تزریقی که در گذشته برای تولید دبه توسط شرکت های ماشین سازی قربانی و فرمانی پیشنهاد می شد، دیگر به فروش نی رسد. راد ماشین دستگاه بادی انباری دار را توصیه می کند.

تولید دبه های 10 و 20 لیتری در گذشته با استفاده از دستگاه های پلاستیک بادی تزریقی انجام می پذیرفت. شرکت های ماشین سازی فرمانی و قربانی از پیشگامان عرصه ساخت دستگاه بادی تزریقی بشمار می آیند. امروزه دیگر دستگاه بادی تزریقی منسوخ شده است. راد ماشین برای تولید دبه های سایز بزرگ نظیر ظروف بادی 20 لیتری دستگاه های پلاستیک بادی انباری دار را توصیه کرده و با قیمت بسیار مناسب تر از دستگاه های بادی تزریقی می سازد.

دستگاه تولید دبه پلاستیکی
همانگونه که می دانید یکی از متداول ترین کاربرد های دستگاه پلاستیک بادی تولید دبه در سایز های مختلف می باشد. دبه ها معمولا در لیتراژ 4، 6، 10، 15 و 20 تولید می شوند. از این رو دستگاه های بادی نیز با قابلیت تولید این ظروف طراحی و به سیستم های گیره و تزریق مناسب مجهز می گردند.
هر اندازه ظرفیت تزریق دستگاه و بعبارت دیگر سایز محصول تولیدی بیشتر باشد، هزینه ساخت دستگاه و به طبع آن قیمت فروش ماشین افزایش می یابد.

دستگاه تزریق پلاستیک بادی دست دوم
دستگاه تزریق پلاستیک بادی کارکرده یا دست دوم که امروزه بدلیل کاهش نقدینگی تولید کنندگان و صنعتگران مورد توجه قرار گرفته است، با توجه به اینکه هزینه های گزافی جهت تعمیر و نگهداری به خریدار تحمیل خواهند کرد، برای خرید مناسب نیستند.
شرکت راد ماشین با خرید دستگاه های دست دوم و اورهال نمودن آن ها (95 درصد قطعات نو) این امکان را به مشتریان خود می دهد که با قیمت بسیار پایین تری اقدام به خرید دستگاه پلاستیک بادی دست دوم جهت تولید انواع دبه و بطری نمایند. از این رو ما علاوه بر فروش دستگاه بادی نو و اورهال شده اقدام به خرید دستگاه های دست دوم ساخت شرکت های قربانی، فرمانی و همچنین موسی خانیان می نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید