فروش دستگاه پلاستیک بادی ۱ الی ۲۰ لیتری

دستگاه پلاستیک بادی

به نظر شما با استفاده از دستگاه تزریق پلاستیک بادی ۱ لیتری چه محصولاتی را می توان تولید نمود؟ آیا با کاربرد های دستگاه بادی تزریقی ۲۰ لیتری آشنا هستید؟

گستره قابل توجهی از محصولات پلاستیکی را می توان با دستگاه های تزریق پلاستیک بادی تولید نمود. با توجه به اینکه ظروف بادی داری چه حجم و چه وزنی باشند، بوسیله دستگاه بادی ۱ لیتری و یا ۴ لیتری الی ۲۰ لیتری و حتی بالاتر تولید می پذیرند.

دستگاه بادی ۱ لیتری

دستگاه پلاستیک بادی ۱ لیتری به منظور تولید انواع بطری های پلی اتیلن کوچک که حجم آن ها کمتر از ۱ لیتر می باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله دیگر محصولاتی که می توان با دستگاه بادی ۱ لیتری تولید نمود، قطره چکان، شیشه شیر نوزاد، ظروف بسته بندی انواع سموم پودری و مایع، بسیاری از ظروفی که در آزمایشگاه های تشخیص طبی و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرند و … را می توان نام برد.

دستگاه بادی ۲۰ لیتری

دستگاه بادی ۲۰ لیتری همانگونه که در دیگر مقالات منتشر شده به کرات بیان گردیده است، به منظور تولید انواع دبه آب ۲۰ لیتری، گالن های سوخت، گالن بسته بندی مواد شوینده، دبه خیارشور، گوی های ساختمانی و بسیاری دیگر از انواع ظروف و محصولات بادی بکار می رود.

دستگاه بادی ۲۰ لیتری راد ماشین دارای سیستم انباری بوده و بسته به نیاز مشتری می تواند به پاریزون کنترل، پرت کن و آپشن های دیگری مجهز گردد.

دیدگاهتان را بنویسید