فروش دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری بشکه سازی

دستگاه پلاستیک بادی

فروش دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری بشکه سازی، به طور قابل توجهی در بازار داخلی و خارجی صورت می گیرد و دلیل آن مقرون به صرفه بودن از نظر اقتصادی بوده است.

دستگاه پلاستیک بادی، جهت تولید محصولات پلاستیکی توخالی استفاده می شود و این محصول به تولید انواع بشکه، گالن، دبه و… می پردازد. البته از مهم ترین و اصلی ترین ماشین آلات پلاستیک سازی، حجم بیست لیتری بوده و فروش آن در بازار به صورت دست دوم و نو انجام می گیرد.

دستگاه پلاستیک بادی بشکه سازی

بشکه های پلاستیکی از دیگر محصولات پرفروش در بازار بوده که به واسطه دستگاه تزریق پلاستیک بادی تولید می شود. این محصول با توجه به این که در اندازه های مختلف وجود دارد، توسط دستگاه هایی با حجم متفاوت تولید می شود.

دستگاه پلاستیک بادی بشکه سازی، در تولید انواع بشکه با حجم های مختلف فعالیت داشته که از نمونه های برتر آن می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  1. تولید بشکه های ۱۰ لیتری
  2. تولید بشکه های ۲۰ لیتری
  3. تولید بشکه های ۶۵ لیتری
  4. تولید بشکه های ۲۲۰ لیتری

ویژگی های دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری

دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری، از میان دستگاه های بادی موجود در بازار از کاربرد های بیشتری برخوردار بوده است و این محصول دارای واحد های مختلفی است که در دیگر انواع دستگاه دیده نمی شود.

از ویژگی های دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارای واحد تزریق و گیره
  • دارای سیلندر ماردون قدرتمند
  • دارا بودن از سیستم انباری قدرتمند
  • دارای ظرفیت مواد دهی بالا
  • تولید انواع دبه با بهترین کیفیت
  • مقرون به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی

فروش دستگاه پلاستیک بادی

همانطور که می دانید، دستگاه پلاستیک بادی، یکی از پرفروش ترین ماشین آلات صنعتی در بازار ایران و خارج بوده است و فروش دستگاه پلاستیک بادی در دو نوع دست دوم و نو صورت می گیرد که از قیمت متفاوتی برخوردار هستند.

بزرگترین مرکز فروش دستگاه پلاستیک بادی در ایران، شرکت هایی چون قربانی، فرمانی، راد ماشین و… می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید