فروش کولینگ تاور دستگاه تزریق پلاستیک مکعب مدور فایبرگلاس

کولینگ تاور

فروش کولینگ تاور دستگاه تزریق پلاستیک که به شکل مکعب مدور و با جنس بدنه فایبرگلاس باشد یکی از بهترین گزینه ها برای خرید برج خنک کننده است.

فروش کولینگ تاور به صاحبان صنایع، مجتمع های صنعتی یا انسانی، بسیار زیاد شده است. به خصوص برج خنک کننده از جنس فایبرگلاس که در تولید های اخیر مشتریان را شگفت زده کرده است. اگر  قصد خرید برج خنک کننده را دارید به سایت های فروش کولینگ تاور دستگاه تزریق پلاستیک سری بزنید.

 

دستگاه تزریق پلاستیک چیست؟

 امروزه با صنعتی شدن جامعه و نیاز روزافزون مردم به ابزار و وسایل صنعتی، دستگاه های تولید صنعتی مثل دستگاه تزریق پلاستیک فراگیر شده است. تقریبا در تمام شهرهای بزرگ کارخانه هایی هستند که با دستگاه تزریق پلاستیک کار می کنند. این دستگاه که با موتور هیدرولیکی کار می کند و نیاز به روغن کاری دارد.

پس از ساعتی کار مفید روغن گداخته ای دارد و اگر برای خنک کردن آن اقدامی نشود دستگاه حتی به مرحله انفجار می رسد. در اینجاست که فروش کولینگ تاور دستگاه تزریق پلاستیک در میان می آید. کولینگ تاور دستگاه تزریق پلاستیک یک دستگاه جهت پایین آوردن دمای بالا است.

دستگاه تزریق پلاستیک برای تولید بسیاری از وسایل روز مره ما استفاده می شود شاید همین حالا که نشسته اید در محل کار خود روی صندلی باشید که به نوعی در تولید آن از این دستگاه استفاده شده است. حتما دور و بر همه ما خروجی های این دستگاه به چشم می خورد. اما خرید این دستگاه ملزم به داشتن یک دستگاه کولینگ تاور در کنار خود است.

 

دستگاه کولینگ تاور


اگر شما خواننده این مطلب تصمیم به خرید دستگاه کولینگ تاور یا برج خنک کننده برای حوزه کاری خود هستید حتما می دانید که علاوه بر خنک کردن هوای فضای کاری، دستگاه های صنعتی نیز به خنک شدن نیاز دارند.

گرمای بالا اثرات غیرقابل بازگشتی روی آن ها دارد. اگر به دنبال راه حل مناسبی برای رفع این مشکل هستید همین حالا با کارشناس ما تماس بگیرید و در مورد خرید این دستگاه مهم صحبت کنید. فروش کولینگ تاور دستگاه تزریق پلاستیک در طرح ها و انواع مختلف بسته به نیاز شما متفاوت است.

کولینگ تاور یک دستگاه انتقال دهنده حرارت به هوا است. آبی که در کولینگ تاور در جریان است اصل این کار را انجام می دهد. فروش کولینگ تاور دستگاه تزریق پلاستیک ملزم به دانستن اطلاعاتی از شرایط محیطی و مکان نصب می باشد که با یک تماس تلفتی و در برخی موارد امدن کارشناس در محل امکان پذیر خواهد شد.

 

آبی که در کولینگ تاور خنک شده به سمت دستگاه های پر حرارت به حرکت در می آید و با پایین آوردن دمای روغن کاری دستگاه ها، آن ها را به آرامش دعوت می کند!. زیرا روغن مثل خون در بدن انسان در میان دستگاه های صنعتی در حرکت است. وقتی روغن با دمای معتدل حرکت کند، دمای کل دستگاه هم معتدل خواهد شد.

کولینگ تاورهای عظیم الجثه بیشتر برای مصارف پالایشگاه ها و کارخانه های بزرگ استفاده می شود و گاهی به ارتفاع ۲۰۰ متر و قطر ۱۰۰ متر می رسند. همچنین باید گفت کولینگ تاورهای کوچک تری هم هستند که شاید روی برخی پشت بام ها دیده باشید، کار آن ها در بیشتر مواقع فقط کمک به هوای خنک و تهویه هوا است.

در میان همه کولینگ تاورها شکا هندسی مکعبی و مدور آن ها با استقبال خوبی رورو شده است زیرا راندمان بالایی دارد و در هنگام نقص فنی جدا کردن و تعمیر بسیار ساده است.

 

جنس فایبر گلاس در میان همه موادی که برای بدنه کولینگ تاور استفاده می شود بهترین نوع است هر چند قیمت بالاتری دارد اما جابجایی و نصب آن به دلیل وزن سبک حائز اهمیت است.

انواع کولینگ تاور

برج خنک کننده یا کولینگ تاور در حقیقت وسیله ای می باشد که گرمای تولید شده توسط کندانسور را به محیط آزاد منتقل می کند. آب گرم خارج شده از کندانسور به بالای قسمت خنک کن با فشار ارسال می شود.

 

آب گرم شده برای خنک شدن به کولینگ تاور باز می گردد. آب در برج خنک کننده به گردش در می آید و از بالای برج به پایین ریخته می شود .  آب در هنگام سقوط از درون پوشش های داخلی برج با هوا برخورد کرده و گرمای خود را به هوا می دهد.

فروش کولینگ تاور دستگاه تزریق پلاستیک بر اساس شرایط آب و هوای پیرامون محیط کار و نیازهایی که واحد صنعتی دارد طراحی و تولید شو. استانداردهای تولید کولینگ تاور در کشور آلمان سازماندهی می شود.

 

در کشور ما هم به دلیل استفاده زیاد در همه صنایع، طراحی و تولید آن شکل گرفته است و در برخی موارد واردات قطعه ها و سوار کردن قطعات در ایران را شاهد هستیم.

انواع برج خنک کننده در دو نوع است :

 

برج خنک کننده مدار باز یا مرطوب: فروش کولینگ تاور دستگاه تزریق پلاستیک از نوع مدار باز در آن مصرف آب بیشتر است برای مواردی کاربرد دارد که دسترسی به آب خوب باشد و با کمبود آب مواجه نباشید. در این مدل، آب در تماس مستقیم با هوا قرار دارد و میزان زیادی از آب تبخیر می شود به همین دلیل پیوسته به مخزن آب کولینگ تاور آب تزریق می شود.

 

برج خنک کننده مدار بسته یا خشک: فروش کولینگ تاور دستگاه تزریق پلاستیک از نوع مدار بسته یا خشک در محیط های کم آب مورد استفاده قرار می شود. مصرف آب در این مدل بسیار کمتر خواهد بود. چون آب اضافی به مخزن کولینگ تاور تزریق نخواهد شد.

فروش کولینگ تاور

فروش کولینگ تاور دستگاه تزریق پلاستیک بسته به نوع نیاز مشتری است. به میزان هزینه و بودجه ای که برای این خرید گذاشته شده است یا میزان فضایی که برای نصب کولینگ تاور می توانند اختصاص دهند.
اگر کارشناس تشخیص دهد نیاز به چند نوع از کولینگ تاورها هست، کولینگ تاور ترکیبی را پیشنهاد می دهد.

قیمت گذاری برای فروش کولینگ تاور ها با محاسبه حجم آن ها بر اساس متر مکعب است. یک گزینه مهم در هزینه کولینگ تاور فایبرگلاس نوع پکینگ استفاده شده در آن است. پکینگ یک دستگاه مهم است که درون بدنه کولینگ تاور قرار می گیرد و وظیفه اصلی کولینگ تاور را انجام می دهد. پکینگ با راه های مختلف بین آب داغی که درون سیستم وجود دارد و هوا، سطح تماس ایجاد می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید