فروش کولینگ تاور دست دوم فایبرگلاس در اصفهان تبریز

کولینگ تاور

فروش کولینگ تاور دست دوم را در سایت ما می توانید جست و جو کنید. شهرهای اصفهان و تبریز شهرهای صنعتی هستند که برای کارخانه های خود ملزم به خرید کولینگ تاور های مختلف از جمله فایبرگلاس هستند.
در ابتدای جست و جو همه به دنبال اطلاعاتی در حیطه کولینگ تاور، انواع آن و قیمت های موجود در بازار هستند. می توانید با خواندن مطلب زیر به هدف خود برسید و با کم و کیف برج خنک کننده آشنا شوید.

کولینگ تاور اصفهان

اگر صاحب صنعت بزرگ یا کوچکی در شهر اصفهان هستید قطعا نیاز به یک برج خنک کننده را در واحد صنعتی خود حس کرده اید. شهر اصفهان یکی از قطب های صنعت کشور در زمینه های مختلف است. بسیاری از کارخانه ها برای بهبود عملکرد و بازده دستگاه ها اقدام به تغییر برج های خنک کننده خود می کنند. به اصطلاح می توان به وسیله این کارخانه ها فروش کولینگ تاور دست دوم را برای مشتریان ارائه دهیم.
فروش کولینگ تاور دست دوم چندین مزیت دارد. اول اینکه کار کولینگ تاور و میزان دمای خنک کردن آب و جزئیات دیگر آن کاملا  شفاف است و می توانید قبل از خرید کارکرد آن را ببینید و دوم اینکه هزینه بالای آن سرشکن می شود و با هزینه ای مناسب می توانید به یکی از انواع خوب کولینگ تاور برسید.

مثلا کولینگ تاور دست دوم فایبرگلاس امروزه از بهترین های بازار است و قیمت دستگاه نو آن قیمت بالایی دارد. هرچند مزایای عالی را هم در پی دارد. اما اگر کمی هوشمندانه فکر کنید و البته موقع خرید از مشاوره کارشناسان خبره استفاده کنید قطعا با هزینه کمتر می توانید خرید درستی داشته باشید.
کارشناسان ما در زمینه خرید و فروش کولینگ تاور خبره هستند و آماده پاسخگویی به سوالات و سفارشات شما هستند.

کولینگ تاور تبریز

یکی دیگر از شهرهای پررونق اقتصادی و صاحب صنعت در کشورمان شهر تبریز است. بسیاری ازمشتریان ما از واحد های صنعتی مختلف از شهر تبریز هستند که حتی پس از خرید های قبلی خود برای بهبود عملکرد، اضافه یا کاهش دستگاه های خنک کننده از ما مشاوره می گیرند. مثلا کارخانه های تولید پلاستیک در انواع مختلف در کنار دستگاه های پر تب و تاب خود ملزم به استفاده از دستگاه خنک کننده هستند تا راندمان کاری خود را بالا ببرند. به همین دلیل هنگام خرید دستگاه های اصلی به سفارش دستگاه های یاری رسان همچون کولینگ تاور می پردازند.  کولینگ تاورها در سه نوع مختلف، بسته به نیاز مشتری ارائه می شود:
کولینگ تاور مدار باز، کولینگ تاور مدار بسته، کولینگ تاور هیبریدی.

اصل کار کولینگ تاور ها روی خنک کردن آب است اما بسته به نوع عملکرد باید از یک سیستم استفاده کرد.
کولینگ تاورهای مدار بسته دارای لوله هایی به نام کویل هستند که آب در داخل آن ها جریان دارد و با حرکت و جریان هوای فن ها کاهش دما پیدا می کنند. و همان حجم آب در چرخه کارخانه در حرکت است. بدین ترتیب که داخل کولینگ تاور خنک می شود و پمپ می شود به داخل مسیر مشخص خود برای خنک کردن دستگاه های مربوطه.
اما کولینگ تاور مدار بسته با تماس مستقیم آب داغ و هوا، دما را کاهش می دهد. اما کولینگ تاور هیبریدی که تلفیقی از کولینگ تاور مدار باز و مدار بسته است، می تواند گزینه بهتری برای برخی کارخانه ها باشد.
قیمت و نیاز سنجی واحد صنعتی شما در این نوشتار گنجانده نمی شود. می توانید برای نتیجه گیری بهتر با کارشناس مربوطه تماس حاصل فرمایید.

برج خنک کننده فایبرگلاس

کولینگ تاور یا برج خنک کننده فایبرگلاس با شکل هندسی مکعبی و مدور یکی از بیشترین گزینه هایی است که مشتریان از آن استعلام قیمت می گیرند. موارد دیگری مثل کولینگ تاور گالوانیزه یا فلزی نیز موجود است اما به دلیل نکات مثبت جنس فایبرگلاس یا همان کولینگ تاور کامپوزیتی دیگر کمتر کارخانه ایست که از جنس گالوانیزه خرید کند.
از نکات مثبت جنس فایبرگلاس می توان به موارد زیر اشاره کرد:
مقاومت در برابر خوردگی و فرسایش: جنس بدنه کولینگ تاور وقتی فایبرگلاس باشد از واکنش های شیمیایی و رسوب و زنگ زدگی به دور است. در نتیجه خرابی و نقص کمتری در طول دوره کاری خود پیدا می کند.
وزن:
وزن کولینگ تاور فلزی سنگین است و حتی در برخی موارد برای جابجایی نیاز به جرثقیل دارد. اما کولینگ تاور فایبرگلاس به راحتی جابجا می شود. قطعات تکه تکه به هم وصل می شود و مقایسه ها نشان می دهد از جنس فلزی ۷۵ درصد کمتر وزن دارد.


هدایت الکتریکی و حرارتی:
نکته مهم دیگر در کولینگ تاور فایبرگلاس این است که در آن جریان الکتریسیته قابل هدایت نیست و با خیال راحت می توانید با آن کار کنید.
استحکام:
استحکام فایبرگلاس بسیار بیشتر از جنس فلزی است و طول عمر بیشتری دارد.
انعطاف پذیری:
شکل فایبرگلاس دارای انعطاف است بدین شرح که با فشار و نیرو تغییر شکل نمی دهد و به حالت اول برمی گردد.
قیمت و هزینه:
قیمت اولیه کولینگ تاور فایبرگلاس نسبت به کولینگ تاور فلزی بیشتر است، اما هزینه نصب و نگهداری آن بسیار کمتر از جنس فلزی است.
قابلیت شست و شو: برج خنک کننده فایبرگلاس را می توان به راحتی باز کرد و قطعات آن را شست تا به راندمان بهتر آن کمک کرد.

فروش کولینگ تاور دست دوم

فروش کولینگ تاور دست دوم به مشتریان مختلف در صنایع شیمیایی و غیره توصیه می شود. شما باید ابتدا اطلاعاتی را به کارشناس فروش بدهید مبنی بر میزان هزینه و بودجه ای که برای این خرید گذاشتید و میزان فضایی که برای نصب کولینگ تاور می توانید اختصاص دهید و همچنین نوع کار و میزان دمای آبی که برای خنک سازی دستگاه ها طبق کاتالوگ آن ها نیاز دارید.

ممکن است کارشناس نیاز به چند نوع از کولینگ تاورها را برای واحد شما پیشنهاد دهد، کولینگ تاور ترکیبی برای این گونه موارد است. البته جای نگرانی نیست در مورد هزینه های این دستگاه. زیرا فروش کولینگ تاور دست دوم سالم و بی نقص تخصص ماست.
قیمت گذاری برای فروش کولینگ تاور دست دوم با محاسبه حجم دستگاه بر اساس متر مکعب است و بزرگ ترین آن ها کولینگ تاور هایی هستند که به ارتفاع ۲۰۰ متر و قطر ۱۰۰ متر هم می رسند.

دیدگاهتان را بنویسید