فروش کولینگ تاور فایبرگلاس مکعبی در شیراز

کولینگ تاور

<strong>فروش کولینگ تاور در شهرهای بزرگ و مختلف صنعتی که کارخانه ها و کارگاه های بسیاری فعالیت می کنند مرسوم است. طراحی فایبرگلاس مکعبی در شیراز استقبال خوبی دارد.

اگر به دنبال خرید یک دستگاه همه فن حریف در حوزه برج خنک کننده فایبرگلاس مکعبی هستید این مطلب را تا انتها بخوانید و از کارشناسان ما کمک بگیرید.

لوازم برج خنک کننده

برج خنک کننده یا همان کولینگ تاور در انواع مختلف وجود دارد. جنس های مختلفی که در بدنه و تجهیزات برج خنک کننده به کار می رود باعث تغییر قیمت این دستگاه می شود. شکل ساخت برج و میزان متراژ آن نیز در فروش کولینگ تاور موثر است. اما تقریبا در همه آن ها لوازم به کار رفته یکسان یا شبیه به هم است زیرا هدف، رسیدن به دمای پایین آب در حال چرخش است.

اولین و مهم ترین بخش برج خنک کننده فن ها هستند که باعث گردش هوا در داخل کولینگ تاور می شوند. بسته به نوع و اندازه کولینگ تاور، نوع و تعداد فن ها نیز تغییر می کند. همچنین جنس فن ها و موتور استفاده شده در آن ها نیز متفاوت است و در قیمت تمام شده کولینگ تاور تاثیر گذار است.

بدنه برج خنک کننده نیز دیواره های بلند استوانه ای شکل است که اجزای کولینگ تاور داخل آن ها نصب می شود، مثلا فن در قسمت بالای برج قرار می گیرد تا هوای بهتری را جابجا کند و در محیط برج به گردش درآورد.

پکینگ جزء مهم دیگر کولینگ تاور است که وظیفه انجام عمل خنک سازی آب را با روش های مختلف دارد.
حوضچه که در قسمت تحتانی برج خنک کننده قرار دارد محل تجمع آب خنک است و از این قسمت، آب خنک به محیط کارگاه ها پمپاژ می شود.

کولینگ تاور مدار بسته

فروش کولینگ تاور بسته به نوع نیاز مشتری به دو دسته عمده کولینگ تاور مدار باز و کولینگ تاور مدار بسته تقسیم بندی می شود. اگر کارخانه یا کارگاه صنعتی شما نیاز به خنک سازی معمولی دارد و برای مصرف آب هم با مشکل روبرو هستید به شما پیشنهاد می دهیم از کارشناسان ما درباره فروش کولینگ تاور از نوع مدار بسته سوال کنید.

این نوع از برج خنک کننده متناسب با شهرهایی است که در قسمت گرم و خشک کشور واقع هستند زیرا این نوع کولینگ تاور مصرف آب را به حداقل ممکن می رساند. سیستمی که برای این مدل از کولینگ تاور طراحی شده، به این صورت است که آب به روش خاصی و بدون مواجهه با هوا دمای خود را کاهش می دهد و این پروسه باعث می شود آبی تبخیر نشود و حجم آبی که در ابتدا به داخل دستگاه وارد شده کاهش چندانی نداشته باشد.

آب پس از کاهش دما وارد چرخه مصرف می شود و با خنک سازی محیط دوباره با دمای بالا وارد کولینگ تاور می شود و این چرخه ادامه پیدا می کند.

کولینگ تاور مدار باز

اگر مجتمع کاری یا مسکونی شما به صورتی است که به دمای بسیار پایین و خنکی نیاز دارید، مثلا دستگاه های شیمیایی با تولید دمای بسیار بالا که با موتورهای هیدرولیکی قوی کار می کنند، در کارخانه شما در حال فعالیت است باید بگوییم انتخاب مناسب شما کولینگ تاور از نوع مدار باز است. طراحی این نوع سیستم برای مکان هایی است که مصرف دائم آب برای کولینگ تاور با مشکلی مواجه نباشد.

در طراحی کولینگ تاور مدار باز، آبی که وارد دستگاه می شود پس از چرخش در حوزه کاری دوباره وارد کولینگ تاور می شود و تا اینجا شبیه کولینگ تاور مدار بسته عمل می کند.

اما برای خنک کردن آب، کولینگ تاور بدین شکل طراحی شده است که آب در معرض مستقیم هوا قرار می گیرد و به کاهش دما می رسد. البته این قرار گرفتن در معرض هوا نیز با روش های مختلفی انجام می شود که این هم بسته به سفارش شماست و کارشناسان ما بهتر می توانند توضیح داده و قیمت هر یک را برای فروش کولینگ تاور بیان کنند.

حتما می دانید آبی که در معرض هوا قرار می گیرد با پدیده تبخیر روبرو می شود. در کولینگ تاور نیز حوضچه ای که آب خنک را جمع آوری می کند پس از گذشت ساعتی از مقدار استاندارد آب آن کاسته می شود زیرا آب تبخیر شده است به همین دلیل یک منبع آب به قسمت حوضچه متصل است تا آب حوزچه را به اندازه استاندارد برساند و کولینگ تاور این امکان را داشته باشد تا آب را به مصرف برساند و پمپاژ کند.

فروش کولینگ تاور

برج خنک کننده های جدیدی که در سال های اخیر بسیار پرفروش و به صرفه بوده است برج خنک کننده مکعبی فایبرگلاس است. این نوع برج خنک کننده بسیار کارا و با راندمان خوب است که وزن سبک آن کار نصابان و البته خود صاحبان صنایع را راحت کرده است.

قطعات آن به راحتی از هم جدا می شوند و در مواقعی هم که مشکلی پیش بیاید به آسانی قابل جداسازی و تعمیر است. نکته مهم و حائز اهمیتی که در این نوع برج خنک کننده وجود دارد خاصیت ضدرسوب آن است که این مورد از همه بیشتر در فروش کولینگ تاور موثر است.

جنس فایبر گلاس ضد اکسید است و با آب هایی که پس از مصارف صنعتی دوباره وارد دستگاه می شود وارد واکنش شیمیایی نمی شود. به همین دلیل درصد رسوب و خرابی بسیار کمی از آن ها گزارش شده است. هرچند قیمت این جنس از انواع دیگر آن نظیر جنس فلزی هزینه بیشتری دارد اما یک خرید هوشمندانه و آینده نگر را در بر دارد.


اگر به دنبال یک خرید درست و به صرفه برای یک بار هستید با ما تماس بگیرید تا  بهترین انتخاب را برای شما شرح دهیم.
فروش کولینگ تاور مکعبی یا هذلولی که در اشکال استوانه ای و ایستاده با پایه دایره ای طراحی شده اند. مشتریان راضی زیادی را در پی خود داشته است. زیرا شکل قرار گیری و نصب ابزار در داخل آن ها بسیار ساده است.جای کمتری را می گیرد و جداسازی و نصب ساده ای دارد.

به تجربیات ما اعتماد کنید. منتظر تماس شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید