قیمت انواع دستگاه بادکن دستی

دستگاه بادکن دستگاه بادکن دستی

برای ساخت انواع بطری پلاستیکی یا پلی اتیلنی از دستگاه بادکن استفاده می‌شود این دستگاه در انواع اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی وجود دارد. یکی از مناسبترین این دستگاه‌ها برای کاربرد کارگاهی و در مقیاس کار کم، دستگاه بادکن دستی است که توسط فروشنده آن با قیمت مناسب ارائه می ‌شود.

خریداران می توانند جهت استعلام قیمت دستگاه بادکن با فروشنده به صورت مستقیم و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند و از قیمت روز این دستگاه‌ها مطلع شوند.

قیمت انواع دستگاه بادکن دستی

نحوه استفاده دستگاه بادکن دستی

نحوه استفاده دستگاه بادکن دستی دستگاه بادکن دستی در مدل های مختلف تولید می شود که قادر است انواع بطری را در تعداد و زمان مشخص تولید کند. کار با این دستگاه آن نیازمند اپراتور است تا در زمان و موقعیت مناسب به کارهای مختلف مربوط به این دستگاه را انجام دهد.

نحوه استفاده و کار با دستگاه بادکن دستی بسیار ساده است. این دستگاه به پت نیاز دارد که در مخزن دستگاه ریخته می شوند و با استفاده از کانال لوله مخصوصی به بخش حرارتی این دستگاه منتقل می شوند. در این قسمت پت ها بر اساس تکنولوژی های متفاوت همچون لامپ مادون قرمز حرارت دیده و بافت آنها نرم می شود سپس به قسمت بادکن فرستاده شده و در آنجا در قالب‌های مشخص قرار می ‌گیرند.

تفاوت انواع مختلف دستگاه بادکن دستی و اتوماتیک در این است که برخی از کارها در این دستگاه دستی نیازمند اپراتور است و میزان تولید نیز کم است. همچنین تابش اشعه با استفاده از تنظیمات اپراتور صورت می ‌گیرد. در مرحله بعدی با استفاده از سیستم فشار باد پت ها شکل قالب ها در می آیند و توسط اپراتور ها جدا شده و در مخازن انتهای این دستگاه قرار گرفته تا بسته بندی گردند.

فروش انواع دستگاه بادکن دستی

فروش انواع دستگاه بادکن دستی فروش انواع مختلف دستگاه بادکن دستی توسط فروشنده این محصول در کشور انجام می ‌شود و به صورت تکی و عمده در اختیار خریداران قرار می ‌گیرد. فروش دستگاه بادکن مذکور از همین وب سایت انجام می ‌شود. در این وب سایت اطلاعات مربوط به این دستگاه و مشخصات دقیق آن ذکر شده است و خریداران می ‌توانند از میان انواع دستگاه های موجود گزینه مورد نظر خود را بر اساس مشخصات آن سفارش دهند.

فروش این دستگاه برای همه خریداران بدون واسطه و از طریق این سایت باعث خواهد شد که با پایین ترین نرخ ممکن در اختیار آنها قرار بگیرد و کسانی که قصد صادرات این دستگاه را نیز دارند می ‌توانند آن را با نرخ مناسب تری به دست آورند.

فروش اینترنتی باعث صرفه ‌جویی قابل توجهی در هزینه های رفت و آمد خواهد شد و به این ترتیب این محصول با قیمت ارزان تری به دست آنها می‌رسد. فروش این دستگاه با خدمات پس از فروش نیز همراه است و کسانی که این دستگاه را خریداری می ‌کنند از بابت تامین قطعات آن در آینده هیچ نگرانی نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید