قیمت تجهیزات کولینگ تاور فایبرگلاس مدار باز مکعبی

کولینگ تاور

قیمت تجهیزات کولینگ تاور فایبرگلاس مدار باز مکعبی به فاکتورهای زیادی بستگی دارد مثلا نوع برج خنک کننده فایبرگلاس مدار باز مکعبی یکی از بهترین های کولینگ تاور است.
اگر به دنبال یک کولینگ تاور با جنس مرغوب و کارایی بالا هستید تا مشکلات دمای بالای محیط کاری خود را حل کنید می توانید به تجربیات ما اعتماد کنید.

نحوه ی کار برج خنک کننده

قیمت تجهیزات کولینگ تاور بسته به انتخاب تجهیزات مختلف روی یک برج خنک کننده است. نحوه کار برج خنک کننده نیز متفاوت است. بسته به اینکه نوع کولینگ تاور چگونه باشد.
اصل کار کولینگ تاور کم کردن دمای آب است البته با روش های مختلف. مثلا یک نوع کولینگ تاور با اسپری آب در فضای بدنه برج خنک کننده و حرکت فن ها و جریان یافتن هوا در داخل، به کم کردن دمای آب می پردازد. نوع دیگری از کولینگ تاور با تماس مستقیم آب و هوا، کاهش دما را منجر می شود. بسته به کاربرد واحد صنعتی شما و البته میزان دمای لازمی که برای کار خود نیازمندید می توانید انواع مختلفی از برج های خنک کننده را انتخاب کنید.

کارشناسان ما در این زمینه متخصص هستند و تا به حال به واحدهای صنعتی بیشماری مشاوره های سازنده داده اند با یک تماس می توانید سوالات خود را بپرسید و خرید با اطمینانی داشته باشید.

برج خنک کننده مکعبی فایبرگلاس

قیمت تجهیزات کولینگ تاور در برج خنک کننده مکعبی فایبرگلاس متفاوت است. می توانید برای کولینگ تاور واحد صنعتی خود فن هایی با موتور بسیار قوی انتخاب کنید تا بازده بهتری در طول زمان داشته باشید. قیمت موتور فن های انتخابی نیز متفاوت است.
جنس فایبرگلاس برای بدنه برج خنک کننده انتخاب عاقلانه ای است. هرچند هزینه شما را بیشتر می کند. فایبرگلاس یک آلیاژ سبک و ضد اکسید است. و به سادگی قابل حمل و تکان دادن است. فایبرگلاس به مرور زمان رسوب نمی کند و از بین نمی رود. عموما شکل فایبرگلاس را مکعبی می سازند. زیرا قطعات آن جدا ساخته می شود و به آسانی قابل وصل کردن است. ضلع های مکعب قابل جدا سازی است و این مزیت باعث می شود در مواقع رفع اشکال به آسانی به داخل بدنه راه پیدا کنید.

برج خنک کننده باز

برج خنک کننده باز یا همان کولینگ تاور مدار باز در قیمت تجهیزات کولینگ تاور موثر است. نوع مدار باز کولینگ تاور در اکثر واحدهای صنعتی که به دمای مطلوب نیاز دارند به کار می رود. اما یک شرط بسیار مهم در خرید این دستگاه باید در نظر گرفته شود. برج خنک کننده مدار باز به یک ورودی آب متصل نیاز دارد.
اگر کارخانه شما توانایی ایجاد این امکان را دارد در انتخاب این نوع از کولینگ تاور شک نکنید و به قیمت تجهیزات کولینگ تاور هم فکر نکنید چون یکی از بهترین های برج خنک کننده است. هرچند کارشناس مربوطه باید با محیط کار و نوع کار واحد صنعتی شما آشنایی پیدا کند تا انتخاب درستی داشته باشید.

در برج خنک کننده مدار باز آب با تماس مستقیمی که با هوا دارد، حجمی از خود را با تبخیر از دست می دهد و همین عمل موجب کاهش دمای آن می شود. اما اگر زمان طولانی بگذرد با تبخیر حجمی از آب باقی نمی ماند به همین دلیل هم یک جریان آب متصل به کولینگ تاور نیاز است

پکینگ کولینگ تاور

یکی دیگر از قطعاتی که در قیمت تجهیزات کولینگ تاور تاثیر بسیار زیادی دارد قطعه پکینگ کولینگ تاور است. پکینگ یک قطعه توری و مشبک است که در قسمت بالای کولینگ تاور نصب می شود و باعث می شود آب به قطرات ریز تبدیل شده تا کاهش دما پیدا کند.
پکینگ زیر فن ها و نازل ها قرار می گیرد. آب از نازل ها روی پکینگ پاشیده می شود. نازل باید آب را به همه جای پکینگ بپاشد تا کاملا خیس شود. آبی که از میان قسمت های مشبک پکینگ حرکت می کند کاهش دما پیدا می کند و خنک می شود. پس از این قسمت به حوضچه آب خنک می ریزد.

در قسمت حوضچه آب خنک، جریان آب متصل نیز وصل است و حجم آب داخل حوضچه را به حد استاندارد می رساند تا پمپ بتواند آب را به چرخه صنعتی پمپاژ کند.

برج خنک کننده دسته دوم

یکی دیگر از خدماتی که ما به مشتریان کولینگ تاور ارائه می دهیم. فروش برج خنک کننده دسته دوم است. اگر به دنبال یک کولینگ تاور با کیفیت و قیمت مناسب و البته امتحان پس داده هستید. ما چندین مدل از برج های خنک کننده دست دوم را می توانیم به شما پیشنهاد دهیم. قطعات کاملا سالم هستند و کارایی مطلوبی دارند.
برخی واحد های صنعتی با تغییر رویه ای که در تولید داشتند نیاز به کولینگ تاورهای بروز تر یا بهتر هستند به همین دلیل به فروش کولینگ تاور کاربردی خود اقدام می کنند. اما ممکن است این دستگاه برای کاربرد صنعتی شما بسیار مطلوب باشد. می توانید برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و از قیمت های آن اطلاع بگیرید.

قیمت کولینگ تاور دست دوم

قیمت تجهیزات کولینگ تاور فایبرگلاس مدار باز مکعبی از وقتی که جنس فایبرگلاس و قطعات خارجی با طراحی های جدید وارد بازار شد بیشتر از قبل شد. دیگر کمتر کارخانه ای است که برای خرید کولینگ تاور از نوع فلزی آن سفارش دهد زیرا در مدت کوتاهی زنگ زدگی و خرابی باعث کاهش راندمان آن می شود.
قیمت کولینگ تاور فایبرگلاس مکعبی دست دوم، متفاوت است. نوع کولینگ تاور انتخابی در قیمت آن تاثیر دارد.
کولینگ تاور فایبرگلاس مکعبی که دست دوم و سالم است برای فروش موجود است.

کولینگ تاور فایبرگلاس طول عمر زیادی دارد. قطعات آن از بهترین های بازار است و طراحی آن به شکل گریز از مرکز است. داخل آن از پدهای پلیمری و سلولزی استفاده شده است. سیستمی که در آن کار می کند آنتی باکتریال است و برای کارخانه های تولید پلاستیک بسیار کاربردی است.
قیمت تجهیزات کولینگ تاور فایبرگلاس مدار باز مکعبی به عملکرد آن و سیستم کاری آن ها نیز بستگی دارد . جهت جریان هوا و نحوه وزش هوا و عملکرد فن ها در طراحی های مختلف متفاوت است. برای اطلاع بیشتر با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید