قیمت خریدوفروش دستگاه های تزریق پلاستیک بادی

دستگاه پلاستیک بادی

امروزه دستگاه تزریق پلاستیک بادی در انواع نو و دست دوم خریدوفروش می گردد. به نظر شما با توجه به ارزان قیمت بودن، خرید دستگاه تزریق پلاستیک بادی دست دوم مورد توصیه کارشناسان می باشد؟

از آنجایی که دستگاه های تزریق پلاستیک دست دوم ارزان قیمت تر از انواع دستگاه تزریق بادی نو هستند، خریدوفروش آن ها امروزه رو به ازایش می باشد. همانگونه که می دانید و بار ها در مقالات به آن پرداختیم، دستگاه های دست دوم از بدلیل استحلاک زیاد هزینه تعمیر و نگهداری بالایی دارندو همچنین میزان تولید آن ها بسیار پایین است.

از این رو خرید دستگاه بادی تزریق دست دوم مورد تایید اکثر کارشناسان نیست. اما برای کاهش هزینه اولیه مورد نیاز جهت خرید دستگاه تزریق پلاستیک بادی شرکت راد ماشین دو راهکار را دنبال می کند. راهکار اول اینکه ماشین آلات نو را بصورت اقساطی ۶ ماهه به فروش می رساند.

و دوم اینکه دستگاه های تزریق پلاستیک بادی دست دوم را خریداری نموده و باتعمیر و تعویض ۹۰ الی ۹۵ درصد قطعات که در اصطلاح به این عمل اورهال گفته می شود، بمانند دستگاه نو آن ها را با گارانتی ۱ ساله و خدمات پس از فروش بیش از ۱۰ سال به فروش می رساند. لازم به ذکر سات که اختلاف قیمت ماشین آلات اورهال با دستگاه های بادی پلاستیک نو قابل توجه می باشد.

دستگاه بادی تزریقی

در گذشته ای نچندان دود دستگاه بادی تزریقی توسط شرکت هایی نظیر فرمانی و قربانی در انواع ۱۰ و ۲۰ لیتری ساخت می شد. اما امروزه با توجه به اینکه دستگاه های ۱۰ و ۲۰ لیتری بصورت انباری دار طراحی و ساخت می گردند، بسیاری از مشتریان قدیمی بدنبال خرید دستگاه بادی تزریقی دست دوم ساخت شرکت های فرمانی و قربانی هستند.

دستگاه بادی و تزریق پلاستیک

دستگاه بادی و تزریق پلاستیک اصلی ترین ماشین آلات خط تولید انواع دبه و بطری پلی اتیلن می باشند. از دستگاه تزریق پلاستیک بادی برای تولید ظروف بادی و از دستگاه تزریق پلاستیک جهت تولید درب و دسته دبه و ظروف بادی استفاده می گردد.

معمولا برای تولید درب و دسته دبه از دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۰ الی ۲۰۰ گرمی استفاده می شود. اما مشخصات دستگاه بادی بستگی به حجم، وزن و ابعاد محصول دارد. در ادامه برخی از انواع دستگاه پلاستیک سازی بادی را معرفی می کنیم.

دستگاه های بادی پلاستیک

دستگاه بادی ۱ لیتری، دستگاه بادی ۴ لیتری، دستگاه بادی ۱۰ لیتری، دستگاه بادی ۱۵ لیتری و دستگاه بادی ۲۰ لیتری از جمله مهم ترین و پرکاربرد ترین دستگاه های تزریق پلاستیک بادی هستند که توسط راد ماشین طراحی و ساخت می شوند. از دستگاه بادی ۱ لیتری به منظور تولید بطری های دارای حجم کمتر از ۱ لیتر بهره گرفته می شود. دستگاه ۴ لیتری در خط تولید دبه ماست، ترشی، سرکه و … استفاده می گردد. دستگاه های ۱۰، ۱۵ و ۲۰ لیتری نیز به منظور تولید انواع دبه و گالن و مخزن بکار می روند.

دیدگاهتان را بنویسید