قیمت خرید دستگاه های بازیافت مواد پلاستیکی نایلون

دستگاه بازیافت

آیا با انواع دستگاه های بازیافت مواد پلاستیکی و بویژه نایلون آشنا هستید؟ به نظر شما آیا می توان با خرید یک دستگاه بازیافت پلاستیک به درآمد مناسبی در ماه دست یافت؟ قیمت این ماشین آلات صنعتی به کدام پارامتر ها وابسته است؟

امروزه افزایش جمعیت موجب تولید بیش از پیش زباله شده است. یکی از اصلی ترین زباله هایی که می توان همه جا مشاهده نمود، نایلون و انواع محصولات پلاستیکی فشرده می باشد. آیا تا بحال به این نکته که می توان با جمع آوری و بازیافت این مواد پلاستیکی و تبدیل آن ها به مواد اولیه تولید انواع محصولات پلاستیکی به سود آوری قابل ملاحظه ای رسید؟

دستگاه های بازیافت نایلون

انواع دستگاه بازیافت پلاستیک و نایلون که امروزه در ایران طراحی و ساخت می شوند برای بازیافت و تولید مواد اولیه به دو صورت گرانول و کلوخه مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر نوع خروجی مواد، ظرفیت تولید دستگاه نیز در قیمت خرید و فروش آن موثر می باشد. بطور کلی دستگاه های بازیافت پلاستیک بسته به نوع خروجی که می تواند گرانول و یا کلوخه باشد و ظرفیت تولید از حدود ۴۰ میلیون تومان به بالا قیمت خرید دارند.

سازنده دستگاه بازیافت پلاستیک

علاوه بر راد ماشین شرکت های دیگری نیز هستند که در زمینه ساخت انواع دستگاه بازیافت مواد پلاستیکی فعالیت می کنند. معمولا قیمت خرید دستگاه بازیافت پلاستیک شرکت های سازنده مختلف با یکدیگر مشابه است. البته بسته به کیفیت قطعات بکار رفته در ساخت دستگاه، اختلاف قیمت نچندان قابل ملاحظه ای ممکن است مشاهده شود.

دستگاه بازیافت ضایعات پلاستیکی

معمولا دستگاه بازیافت پلاستیک می توان انواع ضایعات پلاستیکی و زباله پلاستیکی فشرده را به مواد اولیه تبدیل نماید. با توجه به اینکه مواد بازیافتی تولید شده از ضایعات پلاستیکی به منظور تولید انواع سبد میوه و دیگر محصولات درجه دوم و سوم بکار می روند و از طرفی ضایعات و زباله پلاستیکی بسیار ارزان قیمت می باشد، خرید دستگاه بازیافت ضایعات پلاستیکی می تواند منجر به سودآوری قابل ملاحظه ای گردد.

دستگاه بازیافت بطری پلاستیکی

با توجه به ازدیاد مصرف انواع نوشیدنی های گازدار و آب های بسته بندی شده، بخش قابل توجهی از زباله های پلاستیکی به بطری اختصاص دارد. بسیاری از مشتریان ما فکر می کنند که دستگاه بازیافت بطری پلاستیکی با دیگر دستگاه های بازیافت پلاستیک متفاوت است. شما می توانید با خرید یک دستگاه بازیافت پلاستیک تمامی زباله های پلاستیکی را بازیافت کرده و از آن ها مواد اولیه تولید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید