قیمت دستگاه تزریق پلاستیک بادی دبه خیارشور

دستگاه پلاستیک بادی

دلیل تفاوت قیمت دستگاه تزریق پلاستیک بادی دبه خیارشور و دبه ماست چیست؟ کارخانه های دبه سازی معمولا با چه دستگاه هایی تجهیز می شوند؟

کارخانه های متعددی در شهر های مختلف ایران در زمینه تولید دبه فعالیت می کنند. یک واحد دبه سازی با سودآوری قابل توجه نیازمند تولید دبه در سایز های مختلف برای مصارف صنعتی و عمومی می باشد. از این رو معمولا خط تولید دبه با دستگاه های تزریق پلاستیک بادی متعدد و دارای مشخصات فنی متنوع تجهیز می گردد. از جمله دستگاه های بادی کاربردی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

دستگاه بادی ۱ لیتری

دستگاه بادی ۱ لیتری به منظورتولید بطری های ۵۰۰ و یا ۲۵۰ سی سی و سایر ظروف بادی کمتر از ۱ لیتر مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه توسط راد ماشین بصورت نو و یا اورهال شده به فروش می رسد.

دستگاه بادی چهار لیتری

دستگاه چهار لیتری یکی از پر کاربرد ترین دستگاه های تزریق بادی بشمار می آید. این دستگاه در کارخانه های دبه سازی به منظور تولید دبه ماست، دبه ترشی و سرکه و همچنین دبه های چهار لیتری و یا کوچکتر مواد شوینده و شیمیایی نظیر مایع دستشویی و ظرفشویی بکار می رود. ما در راد ماشین دستگاه های پلاستیک بادی چهار لیتری نو و اورهال شده با کیفیت بسیار بالا به فروش می رسانیم. دستگاه ۴ و ۶ لیتری راد ماشین از نظر قیمت مشابه هستند. مشخصات فنی این دو دستگاه نیز تقریبا مشابه می باشند.

دستگاه تزریق بادی ۲۰ لیتری

دستگاه بادی ۲۰ لیتری که در این شرکت ساخته می شود، با سیستم اکسترودر و واحد گیره بالاتر از حد مورد نیاز برای تولید ظروف بادی ۲۰ لیتری طراحی می گردد. همچنین این دستگاه به سیستم انباری مجهز می شود.

کاربرد دستگاه تزریق پلاستیک ۲۰ لیتری در خط تولید دبه های خیارشور، دبه آب، گالن سوخت و … می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید