خانه / دستگاه تزریق پلاستیک / قیمت دستگاه تزریق پلاستیک + خرید دستگاه تزریق پلاستیک خانگی + فروش دستگاه تزریق پلاستیک بادی

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک + خرید دستگاه تزریق پلاستیک خانگی + فروش دستگاه تزریق پلاستیک بادی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی بسیاری از دستگاه های جدید مانند دستگاه تزریق پلاستیک و نایلون مالچ تولید شد. قیمت خرید و فروش دستگاه تزریق پلاستیک خانگی و بادی متفاوت می باشد زیرا هر یک کارایی مختص به خود را دارد.

برای ساخت و تولید وسایل پلاستیکی دنیا نیازمند دستگاهی مخصوص شد که ابتدا این دستگاه در کشورهای خارجی تولید شد اما بعدها ایران نیز توانست این دستگاه را تولید کند.

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک

عوامل زیادی بر روی قیمت دستگاه تزریق پلاستیک و نایلون میکرونی تاثیر گذار می باشد از جمله شرکت تولیدکننده ی این دستگاه همچنین کیفیت این دستگاه بسیار حائز اهمیت است. مرحله ی بعدی تغذیه قالب می باشد که این مرحله نیز اهمیت ویژه ای دارد و نیاز به دقت فراوانی است.

دستگاه بعد از اینکه آماده سازی آن انجام شد نوبت به تزریق این مواد پلاستیکی به داخل قالب می شود. مواد مورد استفاده را درون قالبها ریخته و سپس به وسیله ی دما و حرارت معینی این مواد ذوب شده و  درون قالب شکل مورد نظر را می گیرد.

کارایی منحصر به فرد این دستگاه به صورتی است که به راحتی می تواند انواع ابزارهای پلاستیکی و نایلکس را تولید کند. سرعت کارایی این دستگاه بسیار زیاد است و در کم ترین زمان ممکن یک وسیله را تولید می نماید. قطعه های که توسط این دستگاه تولید می شوند کیفیت آنها نیز بسیار قابل قبول است.

روش کار با این دستگاه آسان است اما نیازمند افراد متخصص در این زمینه می باشد تا کیفیت کالای تولید شده هر چه بیشتر شود. وسایل پلاستیکی هر یک دارای مدلهای مختلفی هستند که برای تولید آنها نیازمند قالبهای مخصوصی است تا به راحتی شکل مورد نظر را بتوان ایجاد کرد.

مراحل مختلفی برای تولید وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. در روش اول باید دستگاه را آماده سازی کرد به گونه ای به بهترین نحو بتواند محصول را تولید کند.

قالبهای این دستگاه به گونه ای می باشند که دارای دو قسمت است که یک قسمت آن به دستگاه متصل و ثابت است و طرف دیگر متحرک می باشد. دستگاه را باید به گونه ای تنظیم کرد که این دو طرف قالب به راحتی بر روی یکدیگر محکم شود تا هنگام تزریق مواد، وسیله ی تولید شده ایرادی نداشته باشد. این مرحله اهمیت زیادی در کیفیت محصول تولید شده دارد.

این پلاستیک و نایلون نایلکس اگر با دقت زیادی ذوب و نرم شود به راحتی شکل قالب را به خود گرفته و یک محصول خوب را تولید می کند. در این مرحله باید این مواد را به روشی مخصوص خنک کرد تا شکل مورد نظر به صورت صحیح و کامل به دست آید. این مرحله اهمیت زیادی دارد که به آسانی شروع به کاهش حرارت کند تا کیفیت محصول بیشتر شود.

سپس در مرحله ی آخر این وسیله از دستگاه توسط اپراتور خارج شده و باید دقت داشته باشد که اگر به میزان کافی سرد نشده است آن را از دستگاه خارج نکند. اگر کم ترین نرمی و یا حرارتی داشته باشد و خارج شود باعث می شود تا شکل نهایی محصول دچار تغییر شود.

خرید دستگاه تزریق پلاستیک خانگی

یکی از دستگاه هایی که در سایزهای مختلفی به صورت صنعتی، نیمه صنعتی و کوچک خرید و فروش می شود دستگاه تزریق پلاستیک خانگی می باشد.

دستگاه تزریق پلاستیک بر اساس کارایی که دارد تقسیم بندی می شود. نوع صنعتی آن برای تولید وسایل پلاستیکی بزرگ همچون میز و صندلی کارایی دارد. نیمه صنعتی برای محیطهای کارگاهی مناسب است و کارایی مطلوب تری نیز نسبت به دیگر مدلها دارد.

دستگاه تزریق پلاستیک کوچک و یا خانگی وزن کمی داشته و اندازه ی آن کوچک است. دستگاه صنعتی با برق ولتاژ بالا کار می کند در حالی که دستگاه کوچک با برق شهری نیز کار می کند.

ساختار و روش تولید این دستگاه ها نیز باعث شده به دو نوع ساده و پیچیده تقسیم شود. دستگاه های پیچیده به صورت اتوماتیک هستند و از بهترین نوع این محصول می باشند. دستگاه ساده نیز پیچیدگی آن کم می باشد و قیمت آن نیز مناسب تر است و نوع ساده آن در طرحها و مدلهای مختلفی تولید شده است.

این دستگاه با توجه به این که کوچک و ساده می باشد اما همان کارایی مطلوب را دارد و با دقت زیادی نیز محصول را تولید می نماید.

ترموپلاستیکها از مواد باکیفیت و درجه یکی هستند که به دلیل استحکام بالایی که دارد در ساخت انواع پلاستیکها به کار می رود. نوع دیگری از مواد که به نام نایلون می باشد که در برابر مواد شیمیایی نیز مقاوم است و برای ساخت ابزارهای خودرو کارایی دارد.

چراغ خودروها از لایه ی رویی پلاستیک شفاف ساخته شده است که از مواد پلی کربنات است که مقاومت خوبی در برابر گرما و حتی سرمای شدید دارد اما این نوع پلاستیک بسیار خشک است ممکن است به راحتی ترک بخورد.

فروش دستگاه تزریق پلاستیک بادی

یکی از پر کاربرد ترین دستگاه ها دستگاه تزریق پلاستیک بادی می باشد که از فروش خوبی نیز برخوردار است. این دستگاه به صورت اتوماتیک می باشد و نسبت به دیگر دستگاه های تزریق به نیروی انسانی کم تری نیاز دارد. بلومولدینگ از دستگاه هایی می باشد که برای روش بادی قابلیت استفاده دارد.

دستگاه تزریق پلاستیک به صورتی می باشد که ابتدا مواد را داخل محفظه ای می ریزند و سپس به وسیله ی باد حاصل از فشار دستگاه قالبها پر شده و شکل مورد نظر به دست می آید. همچنین بعد از پایین آمدن حرارت آن می توانید محصول تولید شده را خارج کنید. همه ی بطریهای تولید شده در کشور توسط این دستگاه تولید شده اند.

روش قالب گیری آن به صورتهای مختلفی مانند اکستروژنی، کششی و تزریقی صورت می گیرد که هر یک روش مختص به خود را دارد. این دستگاه به راحتی می تواند انواع محصولات بزرگ و کوچک پلاستیکی را تولید کند.

این دستگاه قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به دیگر دستگاه های تزریق دارد و امروزه یکی از رایج ترین دستگاه های موجود شده است. یکی از سایتهایی که موفق در این زمینه عمل کرده است این سایت می باشد.

این محصول در بهترین کارخانه های کشور تولید شده است همچنین کیفیت آن نیز بسیار بالا می باشد. انواع دستگاه های تولید شده توسط بهترین متخصصان مورد آزمایش قرار گرفته و تاییدیه های لازم را دارا می باشد.

شما می توانید با مدیران فروش و مشاوران ما ارتباط گرفته و سوالات خود را در زمینه ی خرید این محصول ارائه دهید. آنها آماده ی ارائه ی هرگونه خدمات به شما مشتریان عزیز هستند همچنین قیمت این دستگاه ها در سایت ما کم تر از دیگر مراکز می باشد زیرا خرید شما بدون واسطه است.

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه آبگیری گوجه فرنگی صنعتی با نکات طلایی خرید بهترین نوع آن

ماشین اب گوجه فرنگی صنعتی یک عضو مهم و استراتژیک در بسته بندی صنعتی است. …

دیدگاهتان را بنویسید

 
کانال تلگرام