قیمت دستگاه تولید نایلون عریض کشاورزی گلخانه ای

دستگاه نایلون عریض

دلیل تفاوت قیمت دستگاه های تولید نایلون چیست؟ نایلون های عریض که کابرد گلخانه ای و یا کشاورزی دارند با چه ابعادی تولید می گردند؟ آیا این ماشین آلات ساخت ایران هستند؟

نایلون در انواع و با عرض های مختلفی تولید می گردد. امروزه کاربرد های متنوعی را می توان برای نایلون های رولی دارای عرض و ضخامت متنوع متصور شد. نایلون و نایلکس ها در تولید انواع کیسه های پلاستیکی فریزر، زباله و یا دسته دار و همچنین سفره یکبار مصرف کاربرد دارند. و نایلون های ضخیم و عریض بیشتر در کشاورزی و صنعت پرورش محصولات گلخانه ای مورد استفاده قرار می گیرند.

برخی دیگر از نایلون های عریض معروف به نایلون استخری هستند. بطور کلی دستگاه های تولید نایلون عریض به منظور تولید نایلون در عرض های بیش از 120 سانتی متر و همچنین ضخامت مناسب بکار می روند.

دستگاه تولید نایلون کشاورزی

در برخی از کاربرد های کشاورزی نایلون عرض 120 و در برخی دیگر 150 و در کاربرد های دیگر انواع نایلون با عرض های بالاتر مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه تولید نایلون عریض کشاورزی برای تولید نایلون با عرض مشخص طراحی و ساخت می کردد. بعبارت دیگر دستگاه تولید نایلون عرض 120 با دستگاه تولید نایلون عریض 1.5 متری متفاوت است. راد ماشین انواع نایلون عریض را با کیفیت بسیار خوب و گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش بیش از 10 سال ساخته و با قیمت رقابتی به فروش می رساند.

دستگاه تولید نایلون گلخانه ای

نایلون هایی که در ساخت سقف های گلخانه ای و همچنین در داخل گلخانه بکار می روند، می توانند در عرض های مختلفی باشند. در حقیقت می توان گفت که نایلون عریض گلخانه ای با نایلون های کشاورزی تفاوت نداشته و محصول خروجی دستگاه تولید نایلون عریض را می توان با توجه به عرضی که دارد در مصارف کشاورزی و یا گلخانه ای بکار برد.

قیمت دستگاه تولید نایلون عریض

دستگاه تولید نایلون عریض شامل واحد های زیر می باشد:

  • اکسترودر: شامل سیلندر ماردون، موتور و گیربکس
  • برج
  • قلطک ها

مشخصات تولیدی و ابعاد واحد های مختلف دستگاه تولید نایلون عریض متاثر از عرض نایلون می باشند. هر اندازه عرض نایلون بیشتر باشد ابعاد کلی دستگاه بزرگتر شده و به واحد اکسترودر قدرتمند تری برای تولید نیاز است. از این رو دستگاه تولید نایلون عرض 3 متر گران قیمت تر از دستگاه تولید نایلون عرض 1.5 متر و ارزان قیمت تر از دستگاه تولید نایلون عریض 6 متر می باشد.

دستگاه تولید نایلون عریض استخر

نایلون عریض کاربردی در ساخت استخر پرورش ماهی و یا استخر کشاورزی می بایست بصورت یک تکه باشد. بنابراین نایلون می بایست مطابق با ابعاد استخر تولید گردد. بعنوان مثال اگر استخر نیاز به نایلون دارای ابعاد 4*5 متر می باشد، بایستی نایلونی خرید گردد که عرض 4 و یا 5 متری می باشد. از این رو نایلون های استخری را نیز می توان با دستگاه تولید نایلون عریض تولید نمود.

دیدگاهتان را بنویسید