خانه / دستگاه سفره یکبار مصرف / قیمت دستگاه خط تولید بسته بندی سفره یکبار مصرف نایلونی

قیمت دستگاه خط تولید بسته بندی سفره یکبار مصرف نایلونی

خط تولید انواع سفره یکبار مصرف نایلون شامل چه دستگاه هایی می باشد؟ آیا خرید دستگاه بسته بندی برای این خط تولید الزامی است؟ منظور از دستگاه رولینگ سفره یکبار مصرف چیست؟ برای یافتن پاسخ این سوالات ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

ایران کشوری است که مناسبات مذهبی و آیینی بسیار زیادی دارد اعم از عروسی، مجالس ختم، مراسم عذارداری و اعیاد مختلف. در بسیاری از این مراسم ها امر اطعام مورد توجه می باشد. از این رو مصرف سفره یکبار مصرف و ظروف یکبار مصرف معمولا در ایران از مصرف بالایی برخوردار می باشد. بنابراین همواره صنعتگران و کارافرینانی هستند که در پی خرید و راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف هستند. اما سوال اساسی این است که خط تولید سفره یکبار مصرف نایلونی شامل چه دستگاه های صنعتی می باشد؟

دستگاه تولید نایلون

معمولا دستگاه تولید نایلون عرض ۸۰ را به مشتریانی که قصد راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف نایلونی را دارند پیشنهاد می کنیم. تفاوت دستگاه تولید کیسه نایلون مورد نیاز برای این خط تولید با دستگاه مشابه انواع خط تولید نایلون و نایلکس در این است که نایلون دولایه تولید شده توسط این دستگاه بصورت دو رول تک لایه جمع می گردد. برخی از دستگاه های تولید نایلون چینی با نام های ایرانی معروف می باشند.

از جمله برند های ایرانی که به انواع دستگاه تولید نایلون حرارتی چینی اطلاق می گردند، دستگاه تولید نایلون جلوه و دستگاه تولید نایلون جلیلوند می باشند. اما دستگاه تولید نایلون ایرانی که شرکت راد ماشین ارائه می کند، از نظر سرعت تولید و کیفیت آن مشابه دستگاه های چینی است با این تفاوت که ضمن بهره مندی از گارانتی معتبرتر و خدمات پس از فروش بهتر، قیمت فروش مناسب تری دارد.

دستگاه جرقه گیر نایلون

وجود جرقه گیر در خط تولید سفره یکبار مصرف نایلونی به این دلیل ضرورت دارد که سبب چسبیدن رنگ به نایلون در مرحله چاپ شده و از پاک شدن آن جلوگیری به عمل می آورد. در حقیقت دستگاه جرقه گیر نایلون، سطح فیلم نایلون تولید شده در مرحله قبل را باردار نموده و سبب می گردد که ذرات رنگ دارای بار مخالف که توسط دستگاه چاپ به نایلون رولی اضافه می گردند، بصورت کامل به فیلم نایلون چسبیده و از آن جدا نگردند.

دستگاه چاپ سفره یکبار مصرف

دستگاه چاپ مناسب برای سفره یکبار مصرف، دستگاه چاپ نایلون فلکسو می باشد. گاها به آن دستگاه چاپ فلکسو روی نایلون و نایلکس میز گفته می شود. از آنجایی که دستگاه چاپ در انواع دو و یا چهار رنگ و بالاتر طراحی و ساخت می شود، باید دستگاه مناسب را با مشخصه تعداد رنگ آن نیز بشناسیم.

دستگاه چاپ دو رنگ نایلون مناسب ترین دستگاه برای خط تولید تولید سفره یکبار مصرف می باشد. این دستگاه همان دستگاه چاپ نایلون تبلیغاتی که در خط تولید نایلون و نایلکس بکار می رود، است که در انواع عرض ۸۰ و ۱۰۰ سانتی متر در ایران تولید و بکار گرفته می شود.

دستگاه رولینگ سفره یکبار مصرف

منظور از دستگاه رولینگ سفره یکبار مصرف در این خط تولید، دستگاه پرفراژ نایلون می باشد. گاها به دستگاه مذکور، دستگاه رول کن سفره یکبار مصرف نیز گفته می شود. این دستگاه ضمن پرفراژ نایلون چاپ شده سفره آن را رول نموده و به دور بوبین می پیچد.

دستگاه پرفراژ سفره یکبار مصرف معمولا در دو نوع نیمه اتوماتیک و اتوماتیک طراحی و ساخت می گردد. با وجود بالاتر بودن سرعت تولید دستگاه پرفراژ نیمه اتوماتیک، توصیه به خرید دستگاه اتوماتیک می نماییم. زیرا دستگاه پرفراژ اتوماتیک نیاز به اپراتور تمام وقت ندارد.

دستگاه بسته بندی سفره یکبار مصرف

دستگاه بسته بندی مناسب برای بسته بندی سفره یکبار مصرف به دستگاه بسته بندی پیلوپک معروف می باشد. روش کار دستگاه مذکور به این صورت می باشد که کارگر سفره های تولید و رول شده را بر روی نوار نقاله قرار داده و نوار نقاله حرکت کرده و پس از عبور سفره از بخش اصلی دستگاه بصورت دوسر پرس درون سلفون بسته بندی می گردد.

اما سوال مهمی که در اینجا ممکن است در ذهن شما ایجاد شود این است که آیا این خرید دستگاه بسته بندی سفره یکبار مصرف الزامی است؟ و یا اینکه با توجه به قیمت دستگاه بسته بندی سفره یکبار مصرف خرید آن توصیه می شود؟ در غیر اینصورت جایگزین این دستگاه چیست؟

همانگونه که بیان شد اصلی ترین دستگاه هایی که در تولید سفره یکبار مصرف موثر می باشند، دستگاه تولید نایلون، دستگاه جرقه گیر نایلون، دستگاه چاپ نایلون و دستگاه پرفراژ نایلون هستند. از آنجایی که دستگاه بسته بندی پیلوپک یک دستگاه اتوماتیک نیست و در کنار آن حداقل یک کارگر نیز به کار گرفته می شود، و از طرفی سرعت کار آن قابل توجه نیست، پیشنهاد می شود برای کاهش هزینه اولیه خط تولید، بجای آن از یک دستگاه دوخت دستی که بسیار ارزان قیمت تر است استفاده گردد.

انواع دستگاه تولید سفره ی یکبار مصرف ساخت شرکت های ایرانی از کیفیت و قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشند. از این رو اکثر کارشناسان توصیه به خرید ماشین آلات ایرانی جهت راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف نایلونی می کنند.

مطلب پیشنهادی

دستگاه پرفراژ نایلون و سفره یکبار مصرف

دیدگاهتان را بنویسید

 
کانال تلگرام