قیمت دستگاه ظروف یکبار مصرف و لیوان کاغذی

دستگاه ظروف یکبار مصرف

قیمت دستگاه ظروف یکبار مصرف که در تولید محصولاتی مثل لیوان کاغذی و … استفاده می شوند حدودا چقدر است؟ برای راه اندازی خط تولید این محصولات، تقریبا به چه مقدار سرمایه نیاز داریم؟ شما می توانید در ادامه با پیش نیازهای خط تولید آشنا شده و قیمت ها را توسط مشاور ما ارزیابی نمایید.

تولید ظروف یکبار مصرف از زمانی که پلاستیک وارد زندگی بشر شد، همواره وجود داشته و رفته رفته پیشرفت های شایانی در این عرصه مشاهده شد. اما مهمترین دغدغه جامعه بشری این بود که لوازم پلاستیکی تجزیه نمی شدند. از این رو ظروف یکبار مصرف وقتی به دل طبیعتا رها می شد، آسیب بسیار جدی به طبیعت می زد.

از این رو ظروف یکبار مصرف کاغذی جایگزین ظروف پلاستیکی گشت. البته در تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی مواد تجزیه پذیر مورد استفاده قرار نمی گرفت. لکن از بین بردن آن بسیار راحت تر از پلاستیک بود از طرفی یک تنوع شگرف در عرصه تولید ظروف یکبار مصرف به حساب می آمد.

حال که با اهمیت ظروف پلاستیکی آشنا شدیم، بد نیست نگاهی به دستگاه های لازم در خط تولید آن نیز بیندازیم.

دستگاه های لازم در خط تولید لیوان کاغذی یکبار مصرف

خط تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی بیشتر برای تولید لیوان و بشقاب استفاده می شود. کاغذ این محصولات کاملا وارداتی است و در داخل ایران تولید ندارد. کسانی که به دنبال راه اندازی خط تولید این لوازم هستند، بایستی فکری هم به تامین کاغذ آن نمایند. هرچند تامین آن نیز بسیار راحت تر است.

شاید بتوان گفت تنها دستگاهی که اهمیت فراوانی در تولید ظروف کاغذی دارد، دستگاه فرمینگ ظروف باشد. این دستگاه براساس قالبی که روی آن نصب می شود، در تولید لیوان و یا بشقاب به کار می رود. هر دستگاه راندمان تولید و بازدهی مخصوص به خود را دارد که هنگام طراحی و تولید آن، بر طبق توافق طرفین محاسبه و راه اندازی می شود.

قیمت دستگاه ظروف یکبار مصرف، بیشتر وابسته به همین دستگاه فرمینگ می باشد. در واقع میزان کارایی این دستگاه نشان می دهد که خط تولید نهایی چقدر برای تولیدکننده هزینه بر خواهد بود.

قیمت دستگاه ظروف یکبار مصرف کاغذی

قیمت دستگاه ظروف یکبار مصرف کاغذی نوسان زیادی دارد. بعنوان مثال لیوان کاغذی خود مدلهای مختلفی دارد. بسته به نوع محصول، قالبها نیز تفاوت دارد. بر این اساس قیمت دستگاه ظروف یکبار مصرف نیز می تواند متغیر باشد.

از طرفی پارامترهای زیر هم در تعیین قیمت دستگاه ظروف یکبار مصرف موثر هستند:

  • روش دوخت
  • سرعت تولید
  • توان مصرفی
  • ابعاد دستگاه
  • مشخصات کاغذ مصرفی

به همه این موارد، نوسان ارز و قیمت لوازم یدکی را نیز بیفزایید. لذا نمی توان یک عدد مشخص برای قیمت دستگاه ظروف یکبار مصرف (چه کاغذی و چه انواع دیگر) اعلام نمود.

اگر به دنبال راه اندازی خط تولید ظروف یکبار مصرف هستید، شما را به یک مشاوره تخصصی توسط مشاورین شرکت رادماشین دعوت می کنیم. شما می توانید تمامی جزئیات لازم و ابهامات را از مسئول فروش شرکت جویا شوید.

در نهایت با یک برآورد ساده، قیمت حدودی خط تولید نیز برای شما تعیین می شود. همچنین مشاورین ما براساس سرمایه شما نیز برایتان طرح توجیهی ارائه می دهند تا بتوانید وارد عرصه تولید شوید. امید است که در این مسیر ناب، بتوانید مشاوره های تخصصی را اخذ نموده و مطمئن تر قدم بردارید.

دیدگاهتان را بنویسید