قیمت دستگاه پلاستیک بادی دبه ۲۰ لیتری کارکرده

دستگاه پلاستیک بادی

قیمت دستگاه پلاستیک بادی چگونه بوده و به چه پارامتر هایی بستگی دارد؟ به نظر شما دلیل اینکه مشتریان در پی خرید دستگاه پلاستیک بادی برای تولید دبه ۲۰ لیتری کارکرده هستند، چیست؟ آیا قیمت بالای دستگاه های نو در مقایسه با دستگاه های دست دوم عامل این امر نیست؟

امروزه مشکلاتی که بر سر راه تولید کنندگان و صنعتگران قرار دارند، سبب شده اند که نقدینگی کاهش یافته و کارافرینان از صرف هزینه های قابل توجه برای خرید ماشین آلات صنعتی از جمله دستگاه پلاستیک بادی که برای تولید انواع دبه کاربرد دارد، بپرهیزند. با وجود اینکه دستگاه بادی نسبت به بسیاری از دستگاه های صنعتی قیمت زیادی ندارد، صنعتگران برای کاهش هزینه های خود تمایل به خرید دستگاه کارکرده نشان می دهند.

دستگاه پلاستیک بادی کارکرده

عیوبی که معمولا در دستگاه های بادی کارکرده دیده می شوند عبارت اند از خوردگی سیلندر ماردون و کاهش ظرفیت مواد دهی دستگاه، مشکلاتی نظیر روغن دهی سیستم هیدرولیک، عدم کارکرد صحیح هیدرو موتور، خوردگی گیره و مشکلات ناشی از آن، خرابی های پی در پی سیستم برق و کنترل و …
این مشکلات موجب افزایش هزینه های تعمیر و نگهداری دستگاه های بادی کارکرده می شوند. از این رو خرید این دستگاه ها توصیه نمی گردد. پس برای کاهش هزینه خرید دستگاه توئم با اجتناب از خرید دستگاه های کارکرده چه باید کرد؟ در ادامه این مقاله پاسخ این سوال را خواهیم داد.

دستگاه بادی دست دوم اورهال شده

شرکت راد ماشین با خرید دستگاه های دست دوم اقدام به تعویض قطعات فرسوده و معیوب این ماشین آلات با قطعات نو می نماید. اورهال دستگاه های بادی دست دوم توسط راد ماشین به گونه ای است که بجز شاسی دستگاه مابقی قسمت های ماشین تعویض شده و در واقع دستگاه تا ۹۰ درصد نو می شود. این دستگاه های اورهال شده که دارای ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش هستند، با قیمت بسیار مناسبتری در مقایسه با دستگاه های بادی نو توسط این شرکت به فروش می رسند.

دیدگاهتان را بنویسید