قیمت فروش دستگاه تزریق پلاستیک بادی و قالب

دستگاه پلاستیک بادی

علاوه بر دستگاه تزریق پلاستیک بادی چه ماشین آلات و ملزوماتی در خط تولید ظروف پلاستیکی بادی کاربرد دارند؟ قیمت خرید و فروش این تجهیزات چگونه است؟ قالب دستگاه بادی بر اساس کدام پارامتر ها طراحی و ساخت می گردد؟

خط تولید ظروف پلاستیکی بادی علاوه بر دستگاه پلاستیک بادی شامل دستگاه تزریق پلاستیک، دستگاه آسیاب پلاستیک، قالب های محتلف، چیلر، و کمپرسور هوا و … می باشد. از آنجایی که قیمت خرید و فروش ملزوماتی نظیر آسیاب، چیلر و … قابل توجه نیست، اصلی ترین ماشین آلات خط تولید ظروف پلاستیکی عبارت اند از دستگاه تزریق پلاستیک و دستگاه پلاستیک بادی.

دستگاه پلاستیک بادی

همانگونه که می دانید از دستگاه پلاستیک بادی به منظور تولید بدنه انواع دبه، بطری پلی اتیلن و بطور کلی قسمتی از ظروف پلاستیکی که دارای حجمی بوده و می توانند مایعات را در خود جای دهند، استفاده می شود. به این ماشین گاها دستگاه بادی پلاستیک و یا دستگاه بادی تزریقی نیز گفته می شود. ساخت قالب دستگاه تزریق بادی پلاستیک ساده تر از ساخت قالب دستگاه تزریق پلاستیک می باشد.

قالب دستگاه تزریق پلاستیک بادی

انواع دستگاه تزریق و بادی نیازمند قالب های مخصوص محصولی هستند که می بایست تولید کنند. اما بطور کلی قالب  دستگاه تولید ظروف پلاستیکی بادی در مقایسه با قالب دستگاه های تزریق پلاستیک ساده تر بوده و هزینه کمتری برای ساخت آن ها می شود. از این رو قالب دستگاه تزریق بادی پلاستیک ارزان قیمت تر از قالب دستگاه تزریق پلاستیک می باشد. در ساخت قالب دستگاه بادی می بایست به تعداد هد های کلگی دستگاه و ظرفیت مواد دهی و همچنین ابعاد گیره و کورس باز شو آن دقت داشت.

دیدگاهتان را بنویسید