لیست قیمت دستگاه تولید نایلون و نایلکس چینی

دستگاه تولید نایلون

آیا از لیست قیمت دستگاه های تولید و دوخت انواع نایلون و نایلکس مطلع هستید؟ خرید دستگاه ایرانی بهتر است یا دستگاه های خط تولید نایلون چینی؟ یک خط تولید کامل نایلون و نایلکس می بایست شامل چه دستگاه هایی باشد؟

در مقالاتی به تشریح میزان سود آوری خط تولید نایلون و نایلکس و همچنین بصورت مجزا به سود آوری دستگاه تولید کیسه فریزر پرداخته ایم. اما صرفه جویی در هزینه های اولیه و خرید دستگاه هایی با ظرفیت تولید بالا از جمله پارامتر های مهم در افزایش سود آوری و کاهش دوره بازگشت سرمایه یشمار می آیند.

دستگاه تولید نایلون ایرانی یا چینی

سوالی که بسیاری از مشتریان از ما می پرسند این است که برای راه اندازی خط تولید نایلون و نایلکس بهتر است دستگاه چینی خرید شود یا ماشین آلات ایرانی؟ برای پاسخ به این سوال می بایست چند نکته را یاد آور شویم. گارانتی و خدمات پس از فروش از جمله مهم ترین پارامتر هایی هستند که می بایست در خرید دستگاه به آن ها توجه شود.گارانتی دستگاه های تولید و دوخت نایلون و نایلکس ایرانی نسبت به ماشین آلات چینی بهتر بوده و با توجه به اینکه سازنده دستگاه ها ایرانی است به راحتی قطعات یدکی دستگاه ها قابل تامین می باشد. ظرفیت تولید دیگر پارامتر تاثیر گذار در قیمت دستگاه و میزان سودآوری آن است. در این پارامتر دستگاه های ایرانی و چینی یکسان هستند. قیمت دیگر عامل مهمی است که می بایست در خرید دستگاه به آن توجه شود. دستگاه های تولید و دوخت نایلون و دیگر ماشین آلات خط تولید نایلون و نایلکس ایرانی در مقایسه با دستگاه های مشابه چینی ارزان قیمت تر هستند.

از آنجایی که تمامی ماشین آلات خط تولید نایلون و نایلکس در ایران با کیفیت بسیار بالا ساخته می شود و شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب تر و نیز قیمت فروش پایین تر آن ها نسبت به دستگاه های چینی، توصیه می کنیم خط تولید نایلون و نایلکس را با ماشین آلات ایرانی تجهیز نمایید.

دستگاه تولید رول نایلون

دستگاه تولید رول نایلون ایرانی و چینی از نظر ظرفیت تولید مشابه بوده اما از نظر قیمت می توان گفت که دستگاه های ایرانی بسیار ارزان قیمت تر می باشند. همچنین با سفارشی سازی می توان در هنگام عقد قرارداد، دستگاه تولید رول نایلون ایرانی را با قابلیت تولید چند نوع نایلون و نایلکس ساخت. در صورتی که دستگاه های چینی قابل تغییر نیستند. از طرفی دیگر مصرف برق دستگاه تولید نایلون و نایلکس ایرانی پایین تر از ماشین آلات مشابه چینی است که این امر موجب کاهش سرمایه در گردش مورد نیاز خط تولید می شود.

خط تولید نایلون دسته دار، خط تولید کیسه فریزر، خط تولید کیسه زباله، خط تولید سفره یکبار مصرف و دیگر انواع نایلون خط تولید نایلون عریض و نیز سلفون های بسته بندی نیازمند این دستگاه می باشد. هر اندازه عرض و ضخامت نایلون تولیدی افزایش یابد موجب بالا رفتن قیمت دستگاه می گردد.

دستگاه دوخت و برش نایلون و نایلکس

دوخت و برش مرحله پایانی در خط تولید نایلون و نایلکس بشمار می آید. دستگاه دوخت و برش راد ماشین دو طبقه بوده و بصورت هم زمان چهار طاقه نایلون را دوخت و برش می زند. از این رو سرعت تولید آن برای کار در کنار چهار دستگاه تولید رول نایلون ایرانی و یا چینی بصورت همزمان کفایت می نماید. البته این شرکت دستگاه های تک طبقه نیز می سازد. اما بطور کلی خرید دستگاه دو طبقه را به مشتریان توصیه می کنیم. زیرا با وجود تفاوت اندک در قیمت، ظرفیت تولید آن ها قابل مقایسه نیست.

دستگاه دوخت و پرفراژ نایلون

دستگاه دوخت و پرفراژ راد ماشین همانگونه که می دانید در خط تولید انواع کیسه فریزر و کیسه زباله رولی و همچنین خط تولید سفره یکبار مصرف مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه دوخت و پرفراژ های راد ماشین در انواع نیمه اتوماتیک و اتوماتیک بصورت مجزا طراحی و ساخت می گردند. نمونه ای از این دستگاه که اتوماتیک می باشد، در هر سه خط تولید مذکور در بالا کاربرد دارد. یک دستگاه پرفراژ نیمه اتوماتیک برای خط تولید سفره یکبار مصرف طراحی شده و یک نمونه دیگر برای کیسه فریزر.

دستگاه جرقه گیر نایلون

جرقه گیر در خط تولید نایلون و نایلکس تبلیغاتی و بعارت دیگر خط تولید نایلون چاپ شده و خط تولید سفره یکبار مصرف پلاستیکی کاربرد دارد. این دستگاه که ارزان قیمت نیز می باشد، با قابلیت جرقه گیری نایلون در عرض های مختلف توسط راد ماشین ساخت می گردد.

دستگاه چاپ نایلون تبلیغاتی

دستگاه چاپ همانگونه که از سر تیتر پیداست در خط تولید انواع نایلون و نایلکس تبلیغاتی و نیز خط تولید سفره یکبار مصرف کاربرد دارد. دستگاه چاپ کاربردی در این خطوط تولید از نوع دو رنگ و فلکسو می باشد. عرض نایلون در تعیین قیمت دستگاه چاپ نیز موثر می باشد.

دستگاه بازیافت نایلون

هر چند معمولا خرید دستگاه بازیافت نایلون برای خطوط تولید نسبتا بزرگ صورت می پذیرد، می تواند در افزایش میزان سود آوری خط تولید نایلون و نایلکس موثر باشد. قیمت دستگاه بازیافت نایلون بستکی به ظرفیت تولید آن دارد. معمولا ساده ترین دستگاه بازیافت پلاستیک می توان ساعتی ۱۰۰ کیلوگرم مواد اولیه حال به صورت کلوخه و یا گرانول تولید نماید.

بطور کلی دو نوع دستگاه بازیافت پلاستیک وجود دارد. یکی از این دو نوع فقط ضایعات پلاستیک یا نایلون را شست و شو کرده و پس از ذوب بصورت کلوخه آن را از کلگی سیستم تزریق به بیرون می ریزد. و دیگری آن را به گرانول تبدیل می کند. به این نوع دستگاه گرانول ساز نیز گفته می شود. گرانول نیز ممکن است به دو صورت عدسی و رشته ای تولید شود. ساخت و فروش دستگاه بازیافت نایلون توسط راد ماشین صورت می پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید