مرکز نمایندگی فروش خط تولید ورق ظروف یکبار مصرف

خط تولید ظروف یکبار مصرف

آیا با پروسه تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و گیاهی آشنا هستید؟ به نظر شما آیا می توان یکی از دو دستگاه خط تولید ظروف یکبار مصرف را به جهت کاهش هزینه خرید ننمود؟

ظروف یکبار مصرف گیاهی و پلاستیکی از نظر ماشین آلات خط تولید مشابه هستند. دستگاه های خط تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی و پلاستیکی راد ماشین یکسان بوده و از یک خط برای تولید هر دو نوع ظروف گیاهی و پلی پروپیلن می توان بهره برد. امروزه با توجه به اینکه تقریبا خط تولید ظروف یکبار مصرف نسبتا گران قیمت می باشد، برخی از مشتریان تمایل دارند یکی از دو دستگاه اصلی این خط را خرید نمایند. این امر امکان پذیر می باشد. با توجه به اینکه معمولا ورق پ پ و گیاهی در بازار برای خرید موجود می باشد، توصیه ما به این دسته از مشتریان خرید دستگاه فرمینگ ظروف یکبار مصرف می باشد. البته برخی دیگر که امکان فروش ورق را دارند می توانند دستگاه اکسترودر برای تولید ورق خریداری کنند.

دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف شفاف

لیوان یکبار مصرف تولید شده از پلی پرو پیلن یا همان پ پ به لیوان یکبار مصرف شفاف معروف می باشد. برای تولید این نوع از لیوان ها همانند سایر انواع ظروف یکبار مصرف گیاهی و پلاستیکی نیازمند خرید دو دستگاه اصلی از جمله دستگاه اکسترودر ورق و دستگاه فرمینگ ظروف یکبار مصرف و یک قالب لیوان می باشد. با این خط تولید علاوه بر لیوان های شفاف امکان تولید لیوان یکبار مصرف گیاهی نیز فراهم می گردد.

ساخت دستگاه ترموفرمینگ

ساخت دستگاه ترموفرمینگ و ماشین ورق ساز pp و گیاهی توسط راد ماشین با قطعات وارد شده از اروپای صورت می پذیرد. از این رو کیفیت این ماشین آلات بسیار بالا می یاشد. راد ماشین علاوه بر گارانتی ۱ ساله خدمات پس از فروش بیش از ۱۰ سال برای ماشین آلات تولیدی خود ارائه می نماید. همچنین این شرکت تضمین می کند که ماشین آلات مذکود بدون خاموشی بصورت ۲۴ ساعته فعالیت و تولید نمایند.

لیست قیمت دستگاه ظروف یکبار مصرف

می توان ماشین آلات تولید ظروف یکبار مصرفی که در ایران به فروش می رسند را به ۴ دسته منحصر به فرد تقسیم نمود. این دسته بندی عبارت است از: دستگاه هایی که از اروپا وارد می شوند، دستگاه هایی که در ایران با قطعات اروپایی ساخته می شوند (دستگاه های راد ماشین از این قبیل هستند)، دستگاه هایی که در ایران با قطعات چینی ساخت می شوند و دستگاه هایی که از چین وارد می گردند.

با توجه به کیفیت متفاوت ماشین آلات طبق دسته بندی بالا تفاوت قیمت آن ها نیز کاملا توجیه پذیر و طبیعی می باشد. از این رو جهت تهیه لیست قیمت خط تولید ظروف یکبار مصرف می بایست به شرکت های مختلف ارتباط برقرار نمود. اما به این نکته توجه کنید که کیفیت مهم تر از قیمت ماشین می باشد. زیرا اگر شما یک خط تولید ارزان قیمت خریداری کنید و این خط تولید پس از مدت زمان اندکی دچار مشکل شود، در حقیقت شما به اندازه مبلغی که برای خرید دستگاه ها صرف کردید متحمل زیان مالی شده اید. اما با خرید ماشین آلات با کیفیت و البته گران قیمت تر و عدم خرابی و نیاز به خدمات پیاپی و امکان تولید ۲۴ ساعته کسب ثروت قابل توجهی خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید