درباره ما ، کارشناسان و مدیران راد ماشین سعی در معرفی دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی مورد نیاز جهت تولید انواع محصولات پلاستیکی به جامعه هدف دارند. همچنین مشاوره کسب و کار و راه اندازی خطوط تولید صنعتی یکی از دغدغه های اصلی ما بشمار می آید.

ما با سنجش نیاز کشور ، به تولید محصولات پلیمری و همچنین ظرفیت های موجود، خطوط تولید مختلفی را در زمینه تولیدات پلاستیکی و پلیمری به مشتریان خود پیشنهاد می کنیم. از جمله دستگاه های صنعتی که توسط راد ماشین ساخته شده و یا بسته به نیاز از سایر کشور ها وارد ایران می گردند، عبارت اند از: خطوط تولید انواع دستکش، دستگاه های تزریق پلاستیک، ماشین آلات پلاستیک بادی، دستگاه های خط تولید انواع نایلون و نایلکس، دستگاه تولید نایلون سلفون، دستگاه تولید نایلون عریض و …

راد ماشین ضمن ارائه خدمات پس از فروش بیش از ۱۰ سال، گارانتی حداقل یک ساله برای محصولات خود در نظر گرفته است. این شرکت خود را موظف به ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش نسبت به دستگاه های صادر شده نیز نموده است.

تلاش مدیران راد ماشین در این سال ها از دید رسانه های جمعی پنهان نمانده و مصاحبه ای بصورت زنده از شبکه اول سیما در زمینه مشاوره کسب و کار پخش شده است. علاوه بر آن روزنامه جام جم، خراسان و فرصت امروز نیز در نوبت های مختلف به انتشار مصاحبه های دیگر پرداخته اند که در ادامه می توانید برخی از آن ها را ملاحظه کنید.


درباره مادرباره ما

درباره ما

امید است با استعانت از پروردگار متعال و افتخار همراهی شما بتوانیم گامی موثر در جهت رشد صنعتی و اقتصادی ایران عزیز برداریم.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت اطلاعات در ارتباط با زمینه های فعالیت ، دستگاه ها ، استعلام قیمت و همچنین تعیین وقت بازدید از خطوط تولید دستگاه های صنعتی با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

برای مشاهده اطلاعات تماس با کارشناسان ما اینجا کلیک کنید .

 
کانال تلگرام