فروش انواع دستگاه تزریق پلاستیک چینی

دستگاه تزریق پلاستیک

فروش دستگاه تزریق پلاستیک در ایران به منظور تولید چه محصولاتی انجام می پذیرد؟ آیا تا بحال به فکر تولید محصول پلاستیکی خاصی افتاده اید؟ به نظر شما دستگاه تزریق پلاستیک مناسب برای تولید آن می بایست چه مشخصاتی داشته باشد؟ تا چه اندازه در مورد انواع دستگاه تزریق پلاستیک اطلاعات کسب نموده اید؟ قیمت دستگاه های تزریق پلاستیک چگونه است؟ بعبارت دیگر آیا از لیست قیمت دستگاه های تزریق پلاستیک چینی اطلاع دارید؟ برای خرید دستگاه تزریق پلاستیک به اطلاعاتی از قبیل موارد ذکر شده در این مقاله نیاز دارید. پیشنهاد می کنم مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

فروش دستگاه تزریق پلاستیک

امروزه بسیاری از لوازمی که در اطراف ما وجود دارند و در حقیقت نقش مهمی در زندگی روزمره ما ایفا می کنند، از جنس پلاستیک هستند. همین حالا نگاهی به آشپزخانه منزل خود بیندازید. چند نمونه محصول پلاستیکی را می توانید نام ببرید که تاثیر بسزایی در بهبود شرایط زندگی شما دارند؟ آیا تا بحال فکر تولید یک و یا چند محصول پلاستیکی را در سر پرورانده اید؟ به نظر شما برای تولید محصول مدنظر شما چه دستگاه صنعتی نیاز است؟ با انواع دستگاه تزریق پلاستیک آشنا هستید؟ همانگونه که می دانید برای خرید دستگاه تزریق پلاستیک مناسب باید دستگاه مورد نمیاز خود را بشناسید. در این مقاله به معرفی چند دستگاه تزریق پلاستیک کاربردی می پردازیم.

دستگاه تزریق پلاستیک ایرانی

قبل از اینکه بخواهیم در مورد انواع دستگاه تزریق پلاستیک باب سخن را بگشاییم می خواهیم اندکی در مورد دستگاه تزریق پلاستیک ایرانی و یا همان ماشین آلات تزریق پلاستیک ساخت راد ماشین صحبت کنیم. تمامی انواع دستگاه هایی که در این مقاله معرفی می شوند در انواع ایرانی و نیز چینی توسط راد ماشین به فروش می رسند. مزیت دستگاه های تزریق پلاستیک ایرانی راد ماشین کیفیت قطعات استفاده شد در آن می باشد که سبب شده است، علاوه بر افزایش کیفیت محصول تولیدی توسط دستگاه، سرعت تولید نیز بالاتر رود.

همچنین کیفیت دستگاه و سبب شده است که این مجموعه تا بیش از ۲ سال دستگاه های تزریق پلاستیک ایرانی را گارانتی نماید. این عدد برای دستگاه های تزریق پپلاستیک چینی یک سال است. همچنین قیمت خرید دستگاه تزریق پلاستیک ایرانی راد ماشین نسبت به ماشین آلات چینی این شرکت و نیز سایر شرکت های وارد کننده ماشین آلات تزریق پلاستیک چینی بسیار پایین تر است.

دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۰ گرمی

بسیاری از قطعات پلاستیکی فشرده کوچک مانند درب دبه پلاستیکی، دسته انواع سطل، درب سطل های کوچک، قاشق و چنگال یکبار مصرف پلاستیکی (البته با قالب دارای حفره های کم)، ظروف و ست های ادویه و بیشمار محصولات پلاستیکی توسط دستگاه تزریق پلاستیک تولید می شوند.

نام گذاری دستگاه تزریق پلاستیک علاوه بر ظرفیت تزریق بر اساس قدرت گیره نیز صورت می پذیرد. از آنجایی که بصورت تقریبی ظرفیت تزریق دستگاه های ۸۰ الی ۱۰۰ تن حدود ۱۰۰ گرم می باشد، می توان آن را دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۰ تن نیز نامید. امروزه ماشین آلات تزریق پلاستیک چینی در انواع تناژ گیره و ظرفیت های تزریق متنوع بصورت نو و دست دوم در ایران خرید و فروش می گردند. دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم از نظر قیمت اختلاف قابل ملاحظه ای با ماشین آلات نو دارد. فاصله بین میله های راهنمای دستگاه صد گرمی حدود ۴۰ سانتی متر می باشد. البته وزن تزریق یک ماشین تزریق پلاستیک تا حد زیادی به نوع سیلندر آن بستگی دارد. از این رو امکان افزایش ظرفیت تزریق دستگاه باد تغییر سیستم اکسترودر می باشد.

از این رو گاها دیده می شود که دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۰ گرمی دارای قدرت گیره پایین تر از انتظار باشد. بعنوان مثال اکثر شرکت های چینی دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۰ تن با ظرفیت تزریق نهایتا ۱۵۰ گرمی می سازند اما دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۰ تن راد ماشین ۲۵۰ الی ۳۰۰ گرم ظرفیت تزریق دارد. از این رو دیگر نمی توان به این ماشین دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۰ گرمی گفت. دستگاه تزریق پلاستیک صد گرمی با توجه به قیمت مناسبی که دارد برای تولید بسیاری از محصولات خرید می گردد.

دستگاه تزریق پلاستیک ۱۵۰ گرمی

از آنجایی که دستگاه های تزریق پلاستیک ۱۰۰ الی ۱۲۰ تن از ظرفیت تزریق حدود ۱۵۰ گرم البته کمی کمتر و یا بیشتر برخوردار می باشند، می توان این ماشین آلات را بعنوان دستگاه تزریق پلاستیک ۱۵۰ گرمی میز بشمار آورد. دستگاه تزریق پلاستیک ۱۵۰ گرمی نقش بسیار ویژه ای در تولید محصولات پلاستیکی کوچک نظیر درب بطری و دبه پلاستیکی، قطعات صنعتی ریز و … ایفا می کند.

دستگاه تزریق پلاستیک ۲۰۰ گرمی

دستگاه تزریق پلاستیک ۲۰۰ گرمی نیز در صنعت بسیار پرکاربرد است. بصورت تقریبی می توان گفت که دستگاه تزریق پلاستیک ۱۶۰ تن برای تزریق انواع محصولات پلاستیکی با وزن ها ۲۰۰ الی ۳۰۰ گرم مناسب می باشد. دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ گرمی نیز می تواند نام دیگر این ماشین صنعتی باشد.

محصولاتی نظیر گلدان های سایز ۱۵ الی ۱۷، کشوی انواع دراور پلاستیکی و درب های جلوی آن ها، درب سطل زباله پدالی، دسته انواع سبد پیکنیک و بسیاری دیگر از محصولات پلاستیکی دارای وزن حدودی ۲۰۰ الی ۳۰۰ گرم را می توان با دستگاه تزریق پلاستیک ۱۶۰ تن تولید نمود.

انواع دستگاه تزریق پلاستیک چینی از جمله دستگاه ۲۰۰ گرمی توسط کارشناسان راد ماشین بصورت اقساطی به فروش می رسند. دستگاه مذکور می تواند قالب محصولات پلاستیک را تا ابعاد حدودی ۴۵*۴۵ سانتی متر در خود جای دهد.

دستگاه تزریق پلاستیک ۲۵۰ گرمی

دستگاه تزریق پلاستیک ۲۵۰ گرمی می بایست دارای گیره با قدرت ۱۲۰ الی ۱۵۰ تن باشد. از جمله کاربرد هایی که برای دستگاه تزریق پلاستیک ۲۵۰ گرمی در نظر می گیرند تولید انواع سطل های کوچک، گلدان، ظروف پلاستیکی ادویه و … می باشند. دستگاه تزریق مواد پلاستیکی ۲۵۰ گرمی که برای تولید برخی از محصولات دیواره نازک بکار می رود، می بایست از سرعت کار بالایی برخوردار باشد.

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۵۰ گرمی

به این ماشین نیز می توان نام دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ گرمی را اطلاق نمود. ماشینی که ظرفیت تزریق و مواد دهی مناسب برای تولید محصولات ۳۵۰ گرمی را دارد، می بایست قدرت گیره ای حدود ۱۸۰ الی ۲۲۰ تن داشته باشد. بنابراین نام گذاری این دستگاه بر اساس قدرت گیره دستگاه تزریق پلاستیک ۱۸۰ تن است. انواع سطل های کوچک، قطعات صنعتی و … را می توان با استفاده از این دستگاه تولید نمود. دستگاه تزریق پلاستیک ۳۵۰ گرمی در انواع معمولی، سرعت بالا و حتی در نوع خاص پریفرم در ایران قابل طراحی و ساخت می باشد. دستگاه تزریق پلاستیک ۳۵۰ گرمی توسط بسیاری از صنعتگران بصورت دست دوم نیز خرید و فروش می گردد. اما در خرید دستگاه دست دوم می بایست دقت بسیار زیادی داشت.

دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ گرمی

دستگاه تزریق پلاستیک ۲۵۰ تن و یا دستگاه تزریق پلاستیک ۲۶۰ تن را می توان بعنوان ماشین تزریق ۵۰۰ گرمی در تولید انواع گلدان سایز ۲۰، جاکفشی، درب انواع سطل های پلاستیکی در سایز بزرگ، لوله بدنه اصلی جاظرفی و بسیاری دیگر از اقلام پلاستیکی بکار برد. فاصله تایبار های این دستگاه می تواند ۵۸* ۵۸ سانتی متر و یا کمی بیشتر و یا کمتر باشد.

قیمت دستگاه تزریق ۵۰۰ گرمی

با توجه به اینکه دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ گرمی از قدرت گیره و فاصله بین میله های راهنمای نسبتا بزرگی برخوردار می باشد، برای تولید سبد های میوه سایز کوچک نظیر سبد ۴ و یا ۶ کیلو گرمی مناسب است. البته قیمت دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ گرمی تا حد زیادی به برند و نیز شرکت سازنده آن بستگی دارد.

دستگاه تزریق پلاستیک ۷۰۰ گرمی

از آنجایی که دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ تن ظرفیت تزریقی در حدود ۱۰۰۰ گرم دارد، می توان آن را بعنوان دستگاه تزریق پلاستیک ۷۰۰ گرمی و یا دستگاه تزریق پلاستیک ۸۰۰ گرمی به مشتریان معرفی نمود. فاصله تقریبی بین میله های تایبار دستگاه ۳۰۰ تن ۶۵* ۶۵ سانتی متر با اندکی تلرانس می باشد.

از این رو قالب انواع محصولات پلاستیک نظیر سبد میوه ۴ و ۶ کیلویی، انواع گلدان با ارتفاع ۶۰ سانتی متر، سبد پیکنیک کوچک، درب جانانی های بزرگ و متوسط، سطل زباله پدالی و … می تواند در آن جای گیرد.

دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۰۰ گرمی

دستگاه تزریق پلاستیک یک کیلویی یا ۱۰۰۰ گرمی معمولا به دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن اطلاق می گردد. این دستگاه بسیار پرکاربرد بوده و آن را با نام های دستگاه تولید سبد میوه و دستگاه تزریق سبد میوه نیز می شناسند. معمولا قالب خور دستگاه های تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن چینی بیش از ۷۰ سانتی متر می باشد. بعنوان مثال برای یک دستگاه با برند خاص ۷۳*۷۳ سانتی متر می باشد.

علاوه بر سبد میوه، سطل های بزرگی که وزن آن ها در حدود یک کیلو گرم و کمی بیشتر است با دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن یا ۱۰۰۰ گرمی تولید می پذیرند. جاظرفی، سبد لباس، سبد پیکنیک، سطل زباله پدالی بزرگ، بدنه صندلی های فلزی و دیگر محصولاتی که وزن آن ها در حدود ۱۰۰۰ الی ۱۴۰۰ گرم است، از جمله محصولاتی هستند که برای تولید آن ها نیاز به خرید دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۰۰ گرمی می باشد.

دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن

بطور کلی دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن یکی از پرکاربرد ترین دستگاه ها در خانواده تزریق پلاستیک می باشد. زیرا فاصله بین تایبار ها، ظرفیت تزریق، کورس پران و حداقل و حداکثر ارتفاع قالب آن سبب شده است که بتوان تعداد محصولات پلاستیکی قابل توجهی را با استفاده از آن تولید نمود. همانگونه که بیان شد یکی از اصلی ترین کاربرد های دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن در ایران تولید سبد میوه ۱۸ و ۲۰ کیلو گرمی می باشد. البته تولید سبد میوه با استفاده از دستگاه تزریق پلاستیک ۳۸۰تن، دستگاه تزریق پلاستیک ۳۲۰ تن و دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ تن راد ماشین نیز انجام پذیر می باشد.

دستگاه تزریق پلاستیک ۸۰۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک ۸۰۰ تن حدود ۳ کیلو گرم ظرفیت تزریق داشته و از آن به منظور تولید انواع محصولات پلاستیکی نسبتا بزرگ، حجیم و سنگین استفاده می گردد. انواع سطل های آشغال بزرگ، قطعات خودرو و … از جمله محصولاتی هستند که با خرید دستگاه تزریق پلاستیک ۸۰۰ تن می توان آن ها را تولید نمود.

کاربرد دستگاه تزریق پلاستیک

علاوه بر انواع دستگاه تزریق پلاستیک همه کاره که در بالا به تعدادی از پرکاربرد ترین انواع آن اشاره شد، برخی از ماشین آلات تزریق پلاستیک برای تولید محصولات خاص طراحی و ساخت می گردند. از این رو شرکت های ماشین ساز چینی در کاتالوگ خود این ماشین آلات را بصورت مجزا نسبت به انواع دستگاه تزریق پلاستیک همه کاره تشریح می کنند. در ادامه به برخی از ماشین آلات تزریق پلاستیک مخصوص می پردازیم.

دستگاه تزریق پلاستیک پت

پت یا پریفرم در تولید انواع بطری نوشابه و نوشیدنی های گازدار و همچنین آب معدنی کاربرد دارد. دستگاه تزریق پلاستیک پت از نظر واحد تزریق تفاوت اندکی با ماشین آلات دیگر تزریق پلاستیک دارد. تولید پریفرم معمولا نیاز به دستگاه تزریق پلاستیک سرعت بالا که طول سیلندر ماردون آن در مقایسه با سایر ماشین آلات تزریق پلاستیک بیشتر است، دارد. دستگاه تزریق پلاستیک بطری، و دستگاه پت زن نام های دیگری هستند که به این دستگاه اطلاق می گردند.

بر اساس تعداد کویته های قالب و وزن پریفرم (برای بطری ۵۰۰ سی سی ۱۶ و برای بطری ۱۵۰۰ سی سی ۲۵ گرم) می توان ظرفیت واحد تزریق و به طبع آن قدرت گیره دستگاه تزریق پلاستیک را محاسبه نمود. البته در انتخاب دستگاه می بایست به فاصله میله های راهنمای آن نیز توجه نمود.

دستگاه تزریق پلاستیک درب بطری

در خط تولید بطری پت علاوه بر دستگاه تزریق پلاستیک پریفرم نیاز به دستگاه تزریق پلاستیک درب بطری نیز می باشد. این دستگاه معمولا به قالب ۴۸ و یا ۳۲ کویته مجهز می گردد. دستگاه مذکور نیز همانند دستگاه پت زن از سرعت قابل قبولی برخوردار است. معمولا دستگاه تزریق پلاستیک درب بطری دارای قدرت گیره بیش از ۲۰۰ تن است. البته این امر به تعداد کویته های قالب درب بطری وابسته است.

علاوه بر دستگاه تزریق پلاستیک چینی، می توان از انواع دستگاه تزریق پلاستیک ایرانی با کیفیت به منظور تولید درب بطری و یا پریفرم استفاده نمود. دستگاه پلاستیک تزریق درب بطری به تنهایی دلیلی بر کیفیت و یا بی کیفیتی درب بطری نیست. قالب دستگاه نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

دستگاه تزریق پلاستیک دو رنگ

برای اینکه دستگاه تزریق پلاستیک بتواند محصولاتی را متشکل از مواد پلیمری با دو رنگ متفاوت تولید کند، دو راه وجود دارد. روش اول اینکه دو قالب متفاوت ساخته شده و از دو دستگاه مجزا برای تولید محصول استفاده شود. در این روش ابتدا قسمتی از محصول که دارای رنگ خاصی است تولید شده و محصول مجددا در دستگاه دیگری قرار می گیرد که بخش دوم ان که از نگی متفاوت است تزریق گردد. این روش علاوه بر اینکه غیر استاندارد و منسوخ شده است، بسیار زمانبر می باشد.

بطور کلی دستگاه تزریق مواد پلاستیکی دو رنگ می بایست برای تزریق مواد رنگی پلاستیکی از سیلندر ماردون های مجزا بهره ببرد. از دستگاه تزریق پلاستیک دو رنگ برای تولید محصولاتی نظیر مسواک استفاده می شود.

روش دوم و به روز استفاده از دستگاه های تزریق پلاستیک دارای دو سیلندر ماردون و موسوم به دستگاه تزریق پلاستیک دو رنگ است. دستگاه تزریق پلاستیک دو رنگ با بکار گیری دو سیلندر ماردون بصورت همزمان مواد دارای دو رنگ متفاوت را برای تولید محصول، داخل قالب تزریق می کند.

دستگاه تزریق پلاستیک سرعت بالا

دستگاه تزریق پلاستیک سرعت بالا در مقایسه با دستگاه های تزریق پلاستیک همه کاره دارای ظرفیت مواد دهی و سرعت خنک کنندگی قابل توجهی می باشد. از جمله کاربرد های این دستگاه می توان به تولید انواع پریفرم، ظروف پلاستیکی جداره نازک، انواع آی ام ال و … اشاره نمود. انواع دستگاه تزریق پلاستیک سرعت بالا چینی در ایران با قیمت بالاتری در مقایسه با ماشین آلات معمولی تزریقی به فروش می رسند.


لیست قیمت دستگاه تزریق پلاستیک چینی راد ماشین

ردیفعنوان دستگاهبرند دستگاهظرفیت تزریق به گرموضعیت
۱دستگاه تزریق پلاستیک ۷۰ تنهایونگ۸۶سفارشی
۲دستگاه تزریق پلاستیک ۷۰ تن سروموتورهایونگ۸۶سفارشی
۳دستگاه تزریق پلاستیک ۱۲۵ تنهایونگ۱۸۵سفارشی
۴دستگاه تزریق پلاستیک ۱۲۵ تن سروموتورهایونگ۱۸۵سفارشی
۵دستگاه تزریق پلاستیک ۱۳۰ تنهایونگ۲۲۰سفارشی
۶دستگاه تزریق پلاستیک ۱۳۰ تن سروموتورهایونگ۲۲۰سفارشی
۷دستگاه تزریق پلاستیک ۱۵۸ تنهایونگ۲۴۰سفارشی
۸دیتگاه تزریق پلاستیک ۱۵۸ تن سروموتورهایونگ۲۴۰سفارشی
۹دستگاه تزریق پلاستیک ۱۷۸ تنهایونگ۳۱۸سفارشی
۱۰دستگاه تزریق پلاستیک ۱۷۸ تن سروموتورهایونگ۳۱۸سفارشی
۱۱دستگاه تزریق پلاستیک ۲۱۸ تنهایونگ۴۶۴سفارشی
۱۲دستگاه تزریق پلاستیک ۲۱۸ تن سروموتورهایونگ۴۶۴سفارشی
۱۳دستگاه تزریق پلاستیک ۲۶۸ تنهایونگ۶۲۶سفارشی
۱۴دستگاه تزریق پلاستیک ۲۶۸ تن سروموتورهایونگ۶۲۶سفارشی
۱۵دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ تنهایونگ۷۸۴سفارشی
۱۶دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ تن سروموتورهایونگ۷۸۴سفارشی
۱۷دستگاه تزریق پلاستیک ۳۸۸ تنهایونگ۹۹۵سفارشی
۱۸دستگاه تزریق پلاستیک ۳۸۸ تن سروموتورهایونگ۹۹۵سفارشی
۱۹دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تنهایونگ۱۲۶۰سفارشی
۲۰دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن سروموتورهایونگ۱۲۶۰سفارشی
۲۱دستگاه تزریق پلاستیک ۵۲۰ تنهایونگ۲۰۱۷سفارشی
۲۲دستگاه تزریق پلاستیک ۵۲۰ تن سروموتورهایونگ۲۰۱۷سفارشی
۲۳دستگاه تزریق پلاستیک ۶۲۰ تنهایونگ۲۶۰۵سفارشی
۲۴دستگاه تزریق پلاستیک ۶۲۰ تن سروموتورهایونگ۲۶۰۵سفارشی
۲۵دستگاه تزریق پلاستیک ۶۵۰ تنهایونگ۲۴۸۹سفارشی
۲۶دستگاه تزریق پلاستیک ۶۵۰ تن سروموتورهایونگ۲۴۸۹سفارشی
۲۷دستگاه تزریق پلاستیک ۷۲۰ تنهایونگ۳۰۰۰سفارشی
۲۸دستگاه تزریق پلاستیک ۷۲۰ تن سروموتورهایونگ۳۰۰۰سفارشی
۲۹دستگاه تزریق پلاستیک ۸۰۰ تنهایونگ۳۲۵۸سفارشی
۳۰دستگاه تزریق پلاستیک ۸۰۰ تن سروموتورهایونگ۳۲۵۸سفارشی
۳۱دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۸۰ تنهایونگ۴۵۷۹سفارشی
۳۲دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۸۰ تن سروموتورهایونگ۴۵۷۹سفارشی
۳۳دستگاه تزریق پلاستیک ۱۳۰۰ تنهایونگ۵۹۶۹سفارشی
۳۴دستگاه تزریق پلاستیک ۱۳۰۰ تن سروموتورهایونگ۵۹۶۹سفارشی
۳۵دستگاه تزریق پلاستیک ۱۶۸۰ تنهایونگ۷۵۲۰سفارشی
۳۶دستگاه تزریق پلاستیک ۱۶۸۰ تن سروموتورهایونگ۷۵۲۰سفارشی

حال لیست قیمت ماشین آلاتی که در جدول فوق در مقابل آن ها کلمه موجود درج شده است، را در جدولی جداگانه قرار می دهیم.

ردیفمشخصات عمومیقیمت (میلیون تومان)
۱دستگاه تزریق پلاستیک ۷۰ تن سروموتوربصورت تلفنی اعلام می گردد
۲دستگاه تزریق پلاستیک ۱۳۰ تن سروموتوربصورت تلفنی اعلام می گردد
۳دستگاه تزریق پلاستیک ۱۵۸ تن سروموتوربصورت تلفنی اعلام می گردد
۴دستگاه تزریق پلاستیک ۱۷۸ تن سروموتوربصورت تلفنی اعلام می گردد
۵دستگاه تزریق پلاستیک ۲۲۰ تن سروموتوربصورت تلفنی اعلام می گردد
۶دستگاه تزریق پلاستیک ۲۶۸ تن سروموتوربصورت تلفنی اعلام می گردد
۷دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ تن سروموتوربصورت تلفنی اعلام می گردد
۸دستگاه تزریق پلاستیک ۳۸۸ تن سروموتوربصورت تلفنی اعلام می گردد
۹دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن سروموتوربصورت تلفنی اعلام می گردد

لازم به ذکر است که این لیست همواره دچار تغییر می شود. از این رو ممکن است ماه بعد وضعیت موجود و یا سفارشی بودن دستگاه ها تغییر نماید. علاوه بر این معمولا نمونه های دست دوم ماشین آلاتی که بصورت نو موجود نمی باشند را با قیمت مناسب در برای فروش قرار می دهیم. جهت اطلاع از لیست دستگاه های تزریق پلاستیک دست دوم راد ماشین به مقاله فروش دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم چینی مراجعه کنید.

دستگاه تزریق پلاستیک در حد نو

امروزه با توجه به اینکه قیمت دستگاه تزریق پلاستیک رشد قابل توجهی داشته است، بسیاری از مشتریان ما در پی خرید دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم کم کارکرد و یا در اصطلاح در حد نو با قیمت مناسب هستند. به اطلاع این دسته می رسانیم که این مجموعه در تلاش است که با کارشناسی دقیق و قیمت گذاری مناسب ماشین آلات دست دوم با کیفیتی در اختیار مشتریان قرار دهد. اما این امر در بسیاری از مواقع میسر نمی گردد. از این رو پیشنهاد می کنم دستگاه های تزریق پلاستیک با کیفیت ساخت رادماشین را خرید نمایید. ما در ساخت ماشین آلات تزریق پلاستیک از قطعات بسیار با کیفیت بهره می بریم. بنابرای انواع دستگاه تزریق پلاستیک ایرانی رادماشین ۳ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش دارند.

دیدگاهتان را بنویسید